1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: problemy z pisaniem nowych postow
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13336

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-20, 18:57   Temat: problemy z pisaniem nowych postow
Nie, nie tylko u Ciebie - doszły w menu u góry nowe opcje ("Chat", "Mapa forum" i "Polecamy") i poszerzyły niestety forum (wymuszają większą minimalną szerokość forum) - wpadłam też już na to i coś z tym zrobimy, np nowe przyciski menu przesuniemy na dół i menu będzie nie 2 a 3 poziomowe.
  Temat: problemy z pisaniem nowych postow
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13336

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-05, 09:33   Temat: problemy z pisaniem nowych postow
Jogi, pogadajmy w ShoutBox (mały chat na dole strony głównej)
  Temat: problemy z pisaniem nowych postow
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13336

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-04-26, 18:47   Temat: problemy z pisaniem nowych postow
Mral
zgadza się, coś nie tak z załącznikami. Próbowałam sama z tym dojść do ładu, ale mnie to przerosło :--:
zgłaszam więc sprawę do naszego "technicznego" admina.

Dodano: Dzisiaj 19:46
Czyżbym jednak coś naprawiła? :shock: Wydaje mi się, ze na forum zaczęły się pojawiać załączniki (mi samej dodawanie ich za pomocą funkcji "załączniki" jakoś nie wychodzi :^^: )
  Temat: problemy z pisaniem nowych postow
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13336

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-03-21, 19:54   Temat: problemy z pisaniem nowych postow
Dzięki mral,

też to wychwyciłyśmy - jest to już zgłoszone do informatyka opiekującego się forum - problem powinien być wkrótce zbadany i mam nadzieję usunięty.

Uwaga: pomimo komunikatu o błędzie wiadomości są normalnie przesyłane i bez problemów docierają; nie ma potrzeby wysyłania ich raz jeszcze.

Dam znać jak sprawa będzie załatwiona.
  Temat: problemy z pisaniem nowych postow
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13336

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-03-16, 21:43   Temat: problemy z pisaniem nowych postow
Cytat:
Wkradł się jednak jakiś błąd niewątpliwie, ponieważ ja ze swojej strony zauważyłam dziwne okienko podglądu w trakcie pisania jakiegokolwiek postu -z dwoma niebieskimi znakami zapytania, wadliwą datą dołączenia danego użytkownika do forum - i pojawia się samo, nieproszone. Poza tym nie działa podgląd gdy pisze się pw.

mral napisał/a:
Mam problem z pisaniem nowych wiadomości - wklejane linki nie są aktywne.

Informuję, że powyższe "usterki" zostały zlikwidowane (naprawione) :loll:

Dajcie znać, czy wszystko już działa jak powinno.
  Temat: problemy z pisaniem nowych postow
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13336

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-03-15, 22:22   Temat: problemy z pisaniem nowych postow
Myślę, że problemy są związane z pracami informatyka na forum - a jak pewnie wiecie wprowadzanie "ulepszeń" czasem wiąże się niestety z chwilowymi pogorszeniami :--:

także proszę o jeszcze chwilę cierpliwości (szczególnie takie nerwuski jak cherrie ;-)) :-D )

Niektóre "ulepszenia" już działają, np. by przejść do czyjegoś profilu wystarczy kliknąć na jego avatar, logując się -gdy chce się odpowiedzieć w jakimś wątku- nie jest się już wyrzucanym po zalogowaniu na stronę główną tylko wraca się automatycznie tam gdzie się było itp, itd.
Czyli - takie prace przyspieszające działanie forum.

Wkradł się jednak jakiś błąd niewątpliwie, ponieważ ja ze swojej strony zauważyłam dziwne okienko podglądu w trakcie pisania jakiegokolwiek postu -z dwoma niebieskimi znakami zapytania, wadliwą datą dołączenia danego użytkownika do forum - i pojawia się samo, nieproszone. Poza tym nie działa podgląd gdy pisze się pw.

Sprawa jest w trakcie poprawek.

cherrie napisał/a:
u mnie tez problemy z pisaniem postow. Raz sie udaje, innym razem nie.
cherrie - napisz proszę konkretnie co to oznacza i na czym polegają te problemy, może to być kolejna wskazówka dla informatyka.

Co do funkcji "dodano" - zlikwidowałam ją. Wydawało się, że zaoszczędzi ona nieco miejsca na forum, jednak ma nieakceptowalne wady: dopisanie czegokolwiek do własnej wypowiedzi (co może przecież zawierać istotne informacje) nie jest traktowane jako nowy post i tym samym nie oznacza wątku jako "nie przeczytany" i go nie podbija. A to tę funkcję dyskwalifikuje.
Jeśli innym pojawiają się jeszcze jakieś problemy/błędy - poproszę o info w tym wątku.
  Temat: problemy z pisaniem nowych postow
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13336

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-03-11, 02:26   Temat: problemy z pisaniem nowych postow
Hej Ania
oczywiście, że piszesz w dobrym miejscu.

Przybywa nam uczestników forum i postów -
została więc włączona funkcja scalania postów w sytuacji, gdy dany użytkownik napisze w jednym wątku 2 posty pod rząd.
JEDNAK przed kolejnym postem wyświetla się informacja: dodano dnia... godz...
- tak więc nie ma wątpliwości kiedy została napisana kolejna notatka.

Sens powyższego jest taki, że w sytuacji gdy umożliwiamy stosowanie przez użytkowników avatarów, podpisów itp. post, w którym napisano -powiedzmy- kilka słów / jedno zdanie - zajmuje i tak b.dużo miejsca (które potrzebne jest na avatar).
Robi się z tego pstrokacizna: bo mamy dużo zdjęć, podpisów - a mało treści.

Funkcja "dodano dnia..." sprawia, że oszczędza się wiele miejsca - w końcu jeśli ta sama osoba pisze post pod swoim własnym postem - nie ma potrzeby by w lewym marginesie strony znów przedstawiać cały jej profil. A data i godzina nowej wypowiedzi są, jak najbardziej!
Przećwicz proszę, zobacz raz jeszcze i napisz co o tym myślisz.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group