1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12463

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-21, 06:01   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
urania napisał/a:
W pkt. „twórcy forum” wymienia się dwóch założycieli DumSpiro-Spero i Tarę.

Zgadza się :)
"Pierwsze kroki" stawiałyśmy we dwie :)

urania napisał/a:
Praca moderatorów na forum to naprawdę dobra robota i bez wynagrodzenia ( tak gdzieś pisało) . Moim zdaniem, ta grupa ludzi również może uważać to forum za swoje dzieło.

Dlatego też wizerunek każdego z Moderatorów znajduje się w zakładce "Twórcy Forum"
i - dokładnie z powodu przez Ciebie, uranio, wymienionego - każdy Moderator ma nadany tytuł:  


Co do wynagrodzenia; od początku istnienia Forum do chwili obecnej wszyscy w zespole administratorów i moderatorów pracujemy społecznie.
Do administratorów zaś należało (i wciąż jeszcze de facto należy) finansowanie utrzymania forum.
Aby Fundacja mogła przejąć w/w ciężar - musi mieć środki. Pracujemy obecnie nad ich pozyskaniem.

To tyle 'zza kulis' :)
O ile oczywiście nie ma dalszych pytań/ wątpliwości/ uwag.
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12463

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 15:38   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
Mrakad napisał/a:
Błędnie sądziłem, że autor wycinanych wiadomości będzie powiadamiany o przyczynach takiego traktowania. Człowiek całe życie się uczy.

Mrakad,
myślałeś właściwie. Zasadą jest, że w takiej sytuacji autor wpisu zostaje powiadomiony.
Ta sytuacja to nieporozumienie i niedopatrzenie z naszej strony - za co, w imieniu Forum, bardzo Cię przepraszam.
  Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12463

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-20, 01:45   Temat: Sponsor likwiduje forum rak-prostaty.pl
kangur_2007, rakar, Mrakad,

ja rozumiem Wasze rozgoryczenie. Ale, jak to kiedyś kangur napisał, prywatny właściciel (dodaję: w tym mający osobowość prawną i będący korporacją) z prywatną własnością ma prawo uczynić co zechce i kiedy zechce.
Z takimi decyzjami nie ma co za bardzo dyskutować - również i powód takiego posunięcia nie powinien osób postronnych zbytnio interesować.
Za to trzeba działać.
Dowiedziałam się ubiegłej nocy (a byłam chwilowo bez dostępu do internetu), i już dziś rano przestudiowałam witrynę 'Rak Prostaty' by Wam jakoś pomóc.
Zauważyłam jednak na Waszym forum, że radzicie sobie rewelacyjnie :) ; prowadzone są odpowiednie rozmowy dot. przekazania bazy forum i znaleziony został serwer, na którym można je będzie umieścić.
W tej sytuacji nie podjęłam żadnych kroków.

Jeśli jednak jakakolwiek pomoc byłaby potrzebna - to ją deklaruję. Proszę wtedy po prostu o pw.
Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group