1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Dronka82

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34375

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-18, 17:00   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Podkręcajcie fantomaltem, to dodatkowe źródło energii, nie zmienia smaku,a nie obciąża żołądka tak jak śmietana 30% (mój tata łączy wszystko - i śmietanę 30%, i nutridrinki i fantomalt i z trudem utrzymuje wagę między 63 a 65). Powodzenia, trzymam kciuki!
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Dronka82

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34375

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-01, 18:39   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Dopytaj, ja bym dezynfekowała octeniseptem - stosuje się to do dezynfekcji odpadających pępków (a właściwie pępowiny), po operacji mieliśmy zalecenie, żeby tez tym psikać, więc nie powinno zaszkodzić, ale upewnij się choćby telefonicznie w hospicjum. Trzymaj się ciepło. Serdeczności dla taty.
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Dronka82

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34375

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-01-18, 11:24   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Czy tata miał już taką chemię (pewnie indukcyjna)? Jeśli tak, to wiesz jak sobie radzić, jak nie - to jest to b.ciężka chemia. mój tata też taką przeszedł, poczytaj tu, jeśli interesują Cię metody, które nam choć trochę pomogły: http://www.forum-onkologi...apie-vt5694.htm
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group