1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Dronka82

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-05-10, 08:33   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Madzia70, podsyłam badanie obrazowe :)
http://radar.bourky.cz/
Co prawda radar nie obejmuje Waszej lokalizacji dokładnie, ale można podejrzewać, że opady z Krakowa dojdą i do Was:)

[ Dodano: 2015-05-10, 08:36 ]
Włącz play:) I do czasu pokazywanego trzeba dodać 2 h, to czas obecny (mąż mnie przeszkolił):)
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Dronka82

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-05-09, 23:05   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Można snuć jedynie domysły, że nie będzie to czas zmarnowany (ee, to pewniak!)... Pewnie pełen emocji, dobrych, ciepłych, bo jest się w tym miejscu, gdzie czas się zatrzymuje (a może odwrotnie- gna jak szalony), ale ludzie wiedzą dużo i czują mocno, bo kontakt z rakiem zmienia wrażliwość. Czerpią siłę od siebie w każdej postaci, rozmawiając "na poważnie", wydurniając się, spacerując w strugach życiodajnego deszczu. Klnąc, grzejąc się siłą miłości do ludzi... Jak mój tata dożyje, mama nie będzie w żałobie, a dzieci będą zdrowe, mąż nie wyjedzie, ja nie wykorzystam wszystkich możliwości wzięcia wolnego w pracy, gps nie zwariuje i odważę się wyruszyć w bardzo długa podróż sama (z wrodzoną nieśmiałością,i gubieniem poza granicami mojego miasta) - też się pojawię na następnym zjeździe.
Tak czy inaczej - jesteście w centrum zainteresowania, wszystkie maile otrzymuję: VIII zlot... Przesyłam Wam Słońce - u nas grzało, Wam tez zaświeci:)
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Dronka82

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-05-09, 10:24   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Hmm, rzekłabym na Waszym miejscu - pogoda barowa :)
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Dronka82

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-04-28, 20:03   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
A mnie tata poprosił o zawiezienie na "ojcowiznę", nie odmówię mu, więc i ja odpadam, choć z żalem, już naszykowałam książki na drogę. Życzę Wam pomyślnych wiatrów:)
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Dronka82

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-04-01, 15:37   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Ale Dronka pod dużym znakiem zapytania, kto wie co się u nas będzie działo. Chciałabym jednak uciec stąd tam, gdzie łapiecie oddech. Jest mi potrzebny. I nie zawłaszcza, a wypożycza do celów badawczych, testuje na nich swoje pomysły i oddaje w stanie (zazwyczaj) nienaruszonym.
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Dronka82

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-03-30, 13:58   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Jeśli przyjadę - zapewniam profesjonalną opiekę nad Państwa dziećmi :)
  Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Dronka82

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 40822

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2015-03-29, 22:26   Temat: VIII Zlot Forumowiczów Fundacji Dum Spiro-Spero
Nowy Targ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group