1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Dronka82

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93547

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2016-01-27, 15:08   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Wiesz łezko, tak mi się przypomniało ile to razy rak nas zaskakiwał, i ile razy tata staczał zwycięskie potyczki. Nie raz - już leżący, z omamami, podejrzeniami przerzutów do mózgu, wstawał i walczył dalej. Ciągle pytałam - czy to już?, czy to ten moment? Ta sinusoida była bardzo męcząca, równocześnie cisnęliśmy ze wspólnych chwil ile się da. Nasze wyjazdy to było szaleństwo (jak teraz na to patrzę), ale mimo wielu momentów, gdy myśleliśmy, że teraz tata się nie podniesie - wcale tak się nie działo.
Nasi chorzy mają w sobie ogromne pragnienie życia, mój tata tez nie chciał się kłaść, chodził ile się dało. Daj mamie szanse na takie funkcjonowanie, na oszukiwanie Ciebie (chce Cię chronić przed tym, czego się domyśla), i na oszukiwanie siebie. Może nadal wypiera, a może się pogodziła i jak to mama - chroni swoje dziecko. Bądź teraz silna i dzielna i dogadzaj sobie i mamie. Zbieraj dobre wspomnienia, bo potem ich brakuje w głowie. Bardzo życzę Tobie, mamie i Tacie ogromnej siły.
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Dronka82

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93547

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2016-01-16, 20:54   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Tak, mój tata też to miał, choć przerzutów do CUN nigdy nie stwierdzono, wszystko :nogi z waty" były u nas spowodowane postępem choroby, często mijały chyba sterydy dodawały sił, tata wracał do formy, potem słabł. I w czasie gorączki ne umiał chodzić. Jak spadała-było nieco lepiej.
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Dronka82

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93547

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2016-01-01, 19:56   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Obstawiam, że Megalię się stosuje ile fabryka dała, póki daje efekty, tak było u nas. Kiedy apetyt ustał przy zażywaniu tego syropu to go odstawiliśmy. I wtedy była walka o każdy łyk. A mój tata był superoszustem ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group