1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
DorotaP

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26590

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-12-28, 16:23   Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10 napisał/a:
pani w rejestracji powiedziała, ze dopiero po odebraniu wyniku mam dzwonić, ponieważ od stopnia złośliwości ona pomoże wybrać lekarza,


Bo w COI tak jest, że lekarze specjalizują się w wąskich dziedzinach i dana jednostka chorobowa jest przypisana do konkretnego lekarza np. onkolog -urolog przyjmuje w trzech gabinetach - w pierwszym o-u od nerek , w drugim o-u od przewodów moczowych , a w trzecim od prostaty.
  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
DorotaP

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26590

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-12-27, 21:40   Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10 napisał/a:
teraz mamy się zgłosić do poradni onkologicznej tylko nie mam pojęcia do której lepiej, prywatnie czy państwowo.

Jesteście już po operacji i teraz będzie potrzebny Wam onkolog który będzie podawał chemię, dlatego musicie rozpocząc lecz. w placówce państwowej lub niepublicznej, która ma podpisaną umowe z NFZ.
Prywatnie możecie iśc do lekarza na konsultacje.
Wszystkie placówki w Warszawie o których piszesz (TY i NataliaSmorga, ) są godne polecenia.
Jezeli mogę podpowiedziec logistycznie (jesteście od strony Łodzi?) to najbliżej macie COI, pożniej MSWiA, najdalej Szpital WIM.
Warto też zadzwonić do Otwocka (prywatny, ale ma podpisany kontrakt na nfz).

Może jeszcze ktoś podpowie, ale w tych szpitalach są lekarze godni polecenia. Dzwoń i umawiaj najbliższą wizytę.
  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
DorotaP

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26590

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-11-25, 15:56   Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10 napisał/a:
Czytam dużo o szpitalu Banacha tylko czy od ręki mi ją przyjmą, jak rozpocząć tą walkę. Czy najpierw wizyta w przychodni i dopiero szpital. Proszę pomóżcie!!!

Szpital na Banacha ma bardzo dobrą opinię, ale wiem, że z tym przyjęciem od ręki może być problem. Można próbować poprzez prywatne wizyty u lekarzy którzy tam pracują, może znajdą miejsce.
Próbujcie dzwonić. Dam jeszcze namiar drugiego szpitala, w którym tez warto się leczyć.
Ale o tej porze roku to z miejscami może być różnie
http://www.cskmswia.pl/cs...ictwo-szpitalne
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group