1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to musi byc chlonniak?
DorotaP

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 56953

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2014-09-04, 13:14   Temat: Czy to musi byc chlonniak?
JustynaS1975 napisał/a:
Między badaniem w marca a teraz minęło ok. pół roku (jak łatwo wyliczyć). Jak na chłoniaka z Ki67-90% jest to czas, w którym zmiana znacznie by się powiększyła.
rodzynka napisał/a:
Chciałabym wierzyć, że jeden niepowiększony węzeł o niewiele wyższym suvmaxie od wątrobowego, to wybryk natury, nic groźnego. Moim zdaniem koniecznie trzeba się upewnić, że to jest albo nie jest nawrót!


Myślę, że dziewczyny mają rację i może warto byłoby pobrac wycinek do badania hist-pat.
swilek2 napisał/a:
Co do pobierania to raczej nikt na nowo nie będzie mnie kroił skoro już wcześniej stwierdzono co mi dolega.

I tutaj się mylisz. Mojemu mężowi (po ziarnicy zł.) wyskoczyło coś na TK i onkolog co pierwsze zrobiła to do chirurga kroic. I dzięki Bogu, bo okazało się, że to coś niezależnego i nowego (a wtedy też tak myślałam jak TY)
  Temat: Czy to musi byc chlonniak?
DorotaP

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 56953

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-02-10, 18:37   Temat: Czy to musi byc chlonniak?
http://www.forum-onkologi...czne-vt3355.htm
Tutaj poczytaj

[ Dodano: 2013-02-10, 18:42 ]
Na te przepalone żyły stosuj maści z kasztanowca i maści z heparyną, oraz doustnie rutinoscorbin
  Temat: Czy to musi byc chlonniak?
DorotaP

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 56953

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-10-21, 19:27   Temat: Czy to musi byc chlonniak?
Cytat:
I tutaj pierwszy wynik z hispatu: rozmaz morfologiczny odpowiada rozrostowi nowotworowemu. I przekazany do dalszej konsultacji. No i teraz czeka juz 4 tydzien na wynik. Ponoc trzeba na nowo barwic innymi metodami i wyslac do ponownej konsultacji.

A gdzie to jest robione? Może warto zadzwoni i sprawdzi na jakim etapie jest badanie.
Niestety bez tego wyniku nic nie jest wiadome
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group