1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Długotrwałe dolegliwości pulsującego szumu w uchu
DorotaP

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 38959

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-06, 10:10   Temat: Długotrwałe dolegliwości pulsującego szumu w uchu
Mikalika napisał/a:
Sam pulsujący szum, który nasila się przy zmianie pozycji ciała albo przy wysiłku, jest nie do wytrzymania. Wieczorem w głowie mam dyskotekę. Szyja jest obolała, szczególnie pod uchem, co chwilę mam silniejsze uderzenie serca.

Proponuję załatwienie sobie wizyty w Międzynarodowym Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach (tj. k/Warszawy). Z tego co wiem takie schorzenia tam leczą i jak sama nazwa ośrodka mówi jest to na międzynarodowym poziomie.
W przyzwojakach największym problemem dla pacjentów jest nadciśnienie ( a ty o tym nie piszesz).
  Temat: Długotrwałe dolegliwości pulsującego szumu w uchu
DorotaP

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 38959

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-05, 21:22   Temat: Długotrwałe dolegliwości pulsującego szumu w uchu
Mikalika napisał/a:
Dolegliwości są bardzo uporczywe, utrudniają mi życie i z czasem nasilają się.

A jakie są te dolegliwości?
  Temat: Długotrwałe dolegliwości pulsującego szumu w uchu
DorotaP

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 38959

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-10-05, 19:17   Temat: Długotrwałe dolegliwości pulsującego szumu w uchu
kniegini napisał/a:
Zdiagnozować możesz wykonując badanie USG

...ale badanie musi być wykonane w dużym ośrodku onkologicznym, na dobrym sprzęcie (bo jest to mało spotykane i nie każdy musi się na tym znać).
Mikalika napisał/a:

Jestem już zdesperowana i zamierzam wykonać badania prywatnie, pytanie tylko jakie? TK czy rezonans całej głowy, szyi?

Ja podpisuję się pod słowami, cytat'' I nie koniecznie musi to być nowotwór,inne dolegliwości też należy leczyć''.
A żeby zrobić rezonans czy TK(nawet prywatnie), musisz mieć skierowanie od specjalisty
Mikalika napisał/a:
Byłam z tym u 3 laryngologów i neurologa

Przyzwojak jest guzem neuroendokrynnym i należy to skonsultować z endokrynologiem. Endokrynolog powinien zrobić poziom hormonów oraz dobową zbiórkę moczu na poziom wyrzucanych hormonów przez tego guza do moczu ( nie pamiętam nazwy badania, ale wiem że wykonywany jest w Łodzi i na wynik czeka się miesiąc)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group