1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nieoperacyjny rak zoladka
Dona_0206

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6589

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-06-14, 16:27   Temat: nieoperacyjny rak zoladka
Kassara88,
Współczuję i rozumiem co czujesz. Mój mąż również ma nieoperacyjnego rak przełyku i wiem jak można być bezsilnym wobec takiej diagnozy. Mimo wszystko, trzeba jednak podchodzić do wszystkiego z rozumem, aby chorym jeszcze bardziej nie zaszkodzić. Najlepszym "lekastwem" jest czas jaki możemy poświęcić bliskiej osobie i okazywanie miłości. Ja również łudzę się, że stanie się cud i wszystko to okaże się złym snem. Trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego.
  Temat: Rak przełyku
Dona_0206

Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 43375

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-06-12, 09:39   Temat: Rak przełyku
Madzia, bardzo dziękuję za odpowiedź i za rady. Są one niezmiernie pomocne! Dobrego dnia :)

[ Dodano: 2016-06-12, 15:14 ]
Mój mąż dziś się kiepsko czuje. Jest mu niedobrze, chce mu się wymiotować (ale nie wymiotuje), kręci mu się w głowie i co jakiś czas przysypia. Ból, przy zastosowaniu plastra Matrifen, określa na 5, wcześniej było 6 (w skali bolu). Niby ma apetyt, ale zjada bardzo mało. Skarży się na spuchnięte nogi, które wcale na spuchnięte nie wyglądają - czy to również może być skutkiem ubocznym Matrifenu? Zażywa też scopolan i metoclopramidum, i oczywiście mnóstwo leków na serce.

[ Dodano: 2016-06-12, 15:55 ]
Czy Metoclopramidum należy stosować przez cały czas przy stosowaniu Matrifenu? W ulotce wyczytałam, że powinno się go stosować krótko, przez 5 dni. Lekarz w Poradni Leczenia Bólu zalecił 3 x dziennie po 1 tabletce, ale nie wiem przez jaki okres.

[ Dodano: 2016-06-12, 21:01 ]
Jednak pojawiły się wymioty.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group