1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Woda alkaliczna
Daro

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24934

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-02-09, 20:25   Temat: Woda alkaliczna
Muszę nieco sprostować mój poprzedni post.

Od końca listopada wprowadziliśmy zmiany w diecie i zaczęliśmy codziennie robić soki (m.in. szpinak, jarmuż, seler, papryka, pietruszka oraz marchewka, o której zdania są podzielone).

Żona jest po dwóch chemiach, bo niby były przerzuty. Teraz po dalszych badaniach kwalifikujących do dalszego leczenia okazuje się, że w tych "przerzutach" nie ma raka.

Tak czy siak, niedługo największy góz (tłuszczak) będzie niedługo wycinany i poddany dokładnemu badaniu.

Już sam nie wiem co o tym myśleć.
  Temat: Woda alkaliczna
Daro

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24934

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-12-10, 13:56   Temat: Woda alkaliczna
Ogólnie nie uważam, że konwencjonajlne metody są złe, tylko mam wrażenie, że w wielu badaniach pomija się wpływ diety na rezultaty działania tych leków.

Do tej pory każdy lekarz, u którego byliśmy i zadaliśmy pytanie o dietę, całkowicie zlekceważył ten temat.

A przecież działanie wielu warzyw jest naukowo potwierdzone (m.in. brokuły). Żałuję, bo przespaliśmy cały rok sądząc, że konwencjonajlne najlepsze leki zadziałają. W ostatnim tygodniu dowiedzieliśmy się jednak, że vemurafenib otrzymywany przez żonę nic nie dał :/

Może gdyby wesprzeć go zdrową dietą i innymi metodami to rezultaty byłyby inne?!
  Temat: Woda alkaliczna
Daro

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24934

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-02-06, 21:33   Temat: Woda alkaliczna
Z tego co kojarzę, to są dystrybutory wody, dzięki których otrzymujemy wodę o odczynie zasadowym.

W wielu miejscach można przeczytać, że choroby nowotworowe mogą być spowodowane zachwianiem równowagi kwasowo-zasadowej.

Coś w tym musi być, bo żonie przy każdej wizycie w WCO i przed wydaniem kolejnej dawki leków robią gazometrię.

Dziwi mnie, że wciąż tak mało tu informacji na temat gazometrii (użyłem wyszukaj i nic konkretnego nie znalazłem).
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group