1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Półmisek antyrakowy
Daro

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 60199

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-02-06, 22:06   Temat: Półmisek antyrakowy
Przeczytałem ten wątek i śmiać mi się chce.

Ktoś pisze, że się nie szlaja i nie pali i to ma być niby zdrowa dieta, kiedy zupełny brak informacji na temat tego co jadł :D

Zdrowa dieta to chyba coś więcej niż nie jedzenie czekolady czy sernika tak wiele razy tu przytaczane :)

Próbuję zagłębić się w temat zdrowego odżywiania bez jakiś hardcorów. Przecież zdrowa dieta może być smaczna!

Od jakiegoś czasu staram się unikać produktów przetworzonych na rzecz świeżych warzyw i owoców. Niestety ciężko tutaj o dobre źródło "surowców", bo tak naprawdę nie wiem skąd to wszystko pochodzi i czym było traktowane.

Z tego co kojarzę, to są dystrybutory wody, dzięki których otrzymujemy wodę o odczynie zasadowym.

Przytoczę, to co napisałem w innym wątku. W wielu miejscach możemy przeczytać, że choroby nowotworowe mogą być spowodowane zachwianiem równowagi kwasowo-zasadowej. Na razie wyczytałem, że dieta polaków powoduje zakwaszenie organizmu.

Coś w tym musi być, bo żonie przy każdej wizycie w WCO i przed wydaniem kolejnej dawki leków robią gazometrię.

Dziwi mnie, że wciąż tak mało tu informacji na temat tego badania i przyczyn jego zlecania.

Lekarze siedzą cicho, bo nie chcą wpływać na wyniki badań klinicznych.

Wszystkie wyniki badań przekazywane są do (...) i tam na pewno wiedzą ale nie powiedzą :) W końcu tutaj lekarze nawet nie wiedzą kto przyjmuje Placebo a kto lek.


[ Komentarz dodany przez Moderatora: DumSpiro-Spero: 2015-02-17, 10:52 ]
Nazwę firmy farmaceutycznej ukryto.
Na tym forum nie stawiamy bezpodstawnych oskarżeń - ani osobom ani instytucjom.
W szczególności w sposób anonimowy: anonimowość ≠ bezkarność.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group