1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złosliwy, III stopień Breslowa, 0,6 mm Clarka
Danya

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8995

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2009-02-01, 20:28   Temat: Czerniak złosliwy, III stopień Breslowa, 0,6 mm Clarka
Tak, chciałam napisać 0,8 cm. Serdecznie dziękuję za zainteresowanie i szybką reakcję. 12 lutego br będę miała robione usg jamy brzusznej- mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Ale ta niepewność, zanim zobaczy się wyniki jest okropna. Mam 43 lata i chciałabym jeszcze troszkę pobyć na tym świecie. Gdy zdiagnozowano u mnie czerniaka, myślałam ,że wszystko sie dla mnie skończyło. Ale jak do tej pory wszystkie badania wychodzą dobrze, więc troche się uspokoiłam. Niepokój powraca przed kolejnymi badaniami. A tak na co dzień staram sie o tym nie mysleć. Jestem osobą wesołą ale gdzieś w głębi siedzi we mnie strach, że prędzej czy później znajdą się przerzuty. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.


Danya, wydzieliłam Twoje posty z wątku Majki i -zgodnie ze zwyczajem na tym forum (osobna historia-osobny wątek)- masz swój własny wątek. Jeśli tylko zechcesz, możemy zmienić jego temat na dowolnie przez Ciebie wybrany. Pozdrawiam - Administrator Forum.
  Temat: Czerniak złosliwy, III stopień Breslowa, 0,6 mm Clarka
Danya

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8995

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2009-01-31, 10:32   Temat: Czerniak złosliwy, III stopień Breslowa, 0,6 mm Clarka
w listopadzie 2007 r. usunięto mi znamie na ramieniu,
które okazało się czerniakiem złosliwym: III stopień Breslowa, 0,6 mm Clarka.

Wczoraj odebrałam wyniki TK dołu pachowego.
Ogólnie wyniki chyba dobre,
ale jest tam taki zapis "uwidocznione w badaniu doły pachowe obustronnie niezmienione, widoczne jedynie drobne węzły chłonne pachowe, z których największy wielkości 0,8 mm."

W poprzednim badaniu bylo tylko napisanie, że nic złego nie uwidoczniono, a teraz są wymiary.
Czy to może oznaczać, że pojawiły sie przerzuty?

Jestem mocno zaniepokojona.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group