1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 19
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-10-30, 19:59   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Stojąc nad grobem Mamci pomyślę ciepło o Tobie i Twoim Mężu.
Pozdrawiam Cię serdecznie i mocno przytulam, dbaj o synka. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-21, 13:21   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Betsi nie załamuj się, wiem jak Ci przykro, jak to boli że nie masz wsparcia od osób (zdawało by się najbliższych - teściów, przecierz oni stracili syna, powinni zrozumieć Twoją sytuację. Powinni cieszyć się że mają wnuka i być z Wami, razem z Tobą przeżywać żałobę, wspierać Ciebie a szczególnie syna małe dziecko, które teraz bardzo potrzebuje wsparcia, miłości najbliższych, poczucia że jest kochane pomimo braku Taty, że ma dziadków.
Betsi musisz być silna, masz syna, dasz radę, Mąż byłby dumny ze dajesz radę sama.
Przytulam Cię mocno do serca i pozdrawiam serdecznie. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-18, 14:45   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Po przeczytaniu tego co napisał Misiek bardzo mi przykro :uuu: , ale skoro Mąż czuje się dobrze to trzeba walczyć i mieć nadzieje.
Klinikę Hematologii i transplantacji Szpiku w Lublinie na ul. Staszica znam, tam jestem leczona, jeżdziłam na jednodniową chemię, a teraz jeżdżę co trzy miesiące na Mabtherę.
Klinika ta ma wieloletnie doświadczenie, a nawet jak byłam na konsultacji w W-wie to lekarz wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat tej kliniki.
Co do Brzozowa to nie wypowiem się bo nie znam.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo sił i wiary. :tull:
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-28, 11:45   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Tak się cieszę, gratulacje dla Męża - przetrwał najtrudniejszy okres, teraz będzie juz tylko lepiej [zacieszacz]
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia , optymizmu że to się wreszcie skończyło, oraz samych dobrych wyników [hura]
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-04-05, 15:47   Temat: betsi - komentarze
betsi, musisz być silna, wspieraj Męża, bo tego teraz bardzo potrzebuje.
Mąż jest pod dobrą opieką lekarzy, jak szpik ruszy to będzie dużo lepiej,
Ja mocno Cię przytulam i przesyłam dobrą energie :tull:
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-03-23, 10:46   Temat: betsi - komentarze
betsi, nie przejmuj się przygotowaniem do świąt, jeżeli możesz to skorzystaj z zaproszenia rodzców lub teściów. Teraz najważniejszy jest Twój Mąż, musisz mieć dużo siły i wspierać go, bo to bardzo trudny okres dla Niego. Musi być dobrze, wszyscy trzymamy kciuki.
Bądź dobrej myśli, cały czas myśl pozytywnie, musi być dobrze, pozdrawiam przytulam serdecznie oraz mocno trzymam kciuki :tull: :okok"
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-02, 08:44   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dużo zdrowia, radości na co dzień, wytrwałości, a dla Męża dużo sił w walce z chorobą i oby wreszcie pokonał tego ;dziada; :)
Ja też po zraziło miałam bóle, bolały mnie wszystkie kości nawet rzebra, a szczególnie w nocy środki przeciw bólowe niewiele pomagały tak że nie mogłam spać, ale to minie ;) oby tylko wyniki były dobre.
Pozdrawiam i przytulam :tull:

[ Dodano: 2016-01-02, 08:54 ]
Przepraszam to nie wątek Betsii [hehm] , a Tobie Dronka życzę dużo wytrwałości w postanowieniach Noworocznych i dbaj o Siebie. :cmok:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-01-03, 09:17 ]
Już wątek Betsi [hehm]

  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-30, 21:48   Temat: betsi - komentarze
Betsi witaj!
Życzę Ci wszystkiego najlepszego aby nadchodzący rok był lepszy od mijającego, żeby leczenie Męża zakończyło się pomyślnie i byście byli zawsze razem, a Tobie życzę dużo sił i cierpliwości wytrwałości oraz spokoju i wspieraj Męża On tego bardzo potrzebuje :)
Pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię :tull:
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-20, 16:28   Temat: betsi - komentarze
Bardzo się cieszę że Święta spędzicie razem, ciesz się z tego i nie myśl o Sylwestrze, tylko bądź pozytywnie nastawiona i dopinguj Męża do walki.
Prawo jazdy zdasz tylko, tyko pewnie bardzo się stresujesz, wyluzuj troszeczkę na wszystko przyjdzie czas i będzie ok.
Pozdrawiam serdecznie, przytulam i cieszę się z wami _itsme_ ::dance:: ::dance::
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-25, 20:55   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Bądź dobrej myśli, dobrze że Mąż czuje się dobrze, to i wyniki będą dobre.
Super że guzy się zmniejszyły, tak się cieszę i życzę zeby na Święta był w domu [hura]
Pozdrawiam serdecznie i życzę Mężowi dużo zdrowia, a tobie wiary i wytrwałości |przytula|
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-11-07, 13:14   Temat: betsi - komentarze
betsi, daj znać co u was, jak czuje się mąż.
Życzę dużo zdrowia.
Pozdrawiam i przytulam serdecznie
_itsme_
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-14, 13:12   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Tak bym chciała Cię pocieszyć, ale nie umiem, mogę tylko trzymać mocno kciuki przytulić wirtualnie i przesłać dobrą energię :/pociesza:/

Betsi odwiedzaj Męża najczęściej jak możesz, przytulaj go, opowiadaj same dobre chistorie, dodawaj sił , sama widzisz że to momaga Mężowi w walce. ( tylko dbaj o siebie zeby nie przywlec jakiejś infekcji)
Pozdrawiam i życzę dużosił Tobie i Mężowi.
:tull:
Nie dajcie sie temu dziadostwu :trtd:
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-09, 18:31   Temat: betsi - komentarze
betsi,
Przekaż Mężowi dużo pozytywnej energi, dużo sił do walki, bo przecież ma dla kogo walczyć.
Wierzę że dasz radę :)
Przesyłam pozdrowienia i przytulam cieplutko _itsme_
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-28, 11:12   Temat: betsi - komentarze
Betsi, myślę o Was, trzymam kciuki, jak czuje się Mąż, jak znosi chemię.
Wierzę że wszystko przebiega pomyślnie, życzę dużo sił, pozdrawiam oraz przesyłam pozytywą energię :)
  Temat: betsi - komentarze
Danita

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-23, 07:44   Temat: betsi - komentarze
Czekamy na wiadomości, trzymaj się dasz radę. Trzymam kciuki i przesyłam dobrą energię.
Pozdrawiam i przytulam :/pociesza:/

[ Dodano: 2015-09-23, 07:47 ]
Przepraszam, zapomniałam nie w tym wątku :-(

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-09-23, 08:30 ]
Przeniosłam. Tą razą wybaczam ;)

 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group