1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Półmisek antyrakowy
Daenerys

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 60211

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-05-19, 20:44   Temat: Półmisek antyrakowy
Gazda napisał/a:
Dostałem ową książkę w prezencie... Szczerze powiedziawszy nie dałem rady przeczytać, zwłaszcza jak się okazało, że jej autor zmarł na raka, nie pobiwszy wcale rekordu długości przeżycia przy tej chorobie...


A mi się wydaje, że przeżycie z glejakiem 20 lat od momentu diagnozy to mega sukces, mediana długości przeżycia jest raczej zdecydowanie krótsza? No chyba że tyle pacjenci standardowo przeżywają? Tyle Servan-Schreiber przeżył, w swojej kolejnej książce pisanej przed śmiercią pisał, że dietę sobie odpuścił, bo mu się poprawiło i potem miał nawrót choroby i już wiedział, że umrze.

Weronka, masz rację, że świadome jedzenie jest bardzo ważne, a nie wrzucanie w siebie byle czego. Coś w tym musi być, skoro zwolennikiem zdrowej diety jest profesor Umberto Veronesi, słynny włoski onkolog, obecnie już dziadziuś prawie 90-letni, napisał m.in. super książkę "Z rakiem walczy się przy stole." Coś na rzeczy jest :)

Powtórzę za ojcem toksykologii: wszystko i nic jest trucizną, wszystko zależy od dawki 8-)
W sensie nie żryj ani za dużo ani za mało :mrgreen:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group