1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-11, 19:09   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko, bardzo długo nie pisałam, ale ciągle pamiętam o Was. Czekam z niecierpliwością na każdą nowinę i trzymam kciuki, aby byla ona pozytywna |przytula| :in_love:
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-25, 13:11   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko ja też mało piszę bo nie mam fachowej wiedzy. Zawsze jednak czytam Wasze obydwa wątki i jestem z Toba i Mamusią |uscisk|
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-05, 11:26   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko mam nadzieję że to przelklęte raczysko zacznie powolutku ustępować.Kroczek po kroczku, centymetr po centymetrze musi znikać. Cieszmy się że już jest go choć odrobinkę mniej. Całuję Was mocno. _itsme_
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-26, 18:17   Temat: banialuka - komentarze
:okok" :okok" :okok" :okok" Będzie dobrze :-D
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-17, 19:05   Temat: banialuka - komentarze
Marzenka, trzymaj się kochanie...Pomagaj Mamusi jak tylko możesz. Wierzę, że będziesz wiedziała w jaki sposób ją wspierać :cmok: :cmok:
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-08, 10:39   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko cały czas śledzę Twoj wątek, tylko tak bardzo mi przykro...że sama nie wiem co napisać :uuu: Zgadzam się z Anią, konieczna jest pomoc profesjonalisty, który poradzi sobie z dołkami Mamusi, a być może i z Twoimi... Z pewnością odezwie się tu jeszcze ktoś, kto konkretniej doradzi jak działać, bo ja bardzo chciałabym Wam jakoś pomóc, ale doświadczenie mam małe...i chyba nie do końca umiem :uuu: Walczcie kochane o swoje samopoczucie, bo nastawienie psychiczne jest podstawą do walki z paskudnym choróbskiem. Ja cały czas czytam, jestem i wspieram Was duchowo. :tull: :in_love: Sciskam Was bardzo mocno. _itsme_
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-23, 16:06   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko :tull:
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-16, 21:44   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko, rób wszystko aby pomóc sobie i Mamusi....Antydepresanty pomogą, więc nie miej oporów zapytać się o nie lekarza. Musisz dbać przecie o siłę psychiczną i spokój Was obydwu. Trzymam mocno kciuki, aby Mamusia dobrze zniosła jutrzejszą i niedzielną chemię :okok" :tull:

W
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-14, 19:17   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko, cały czas jestem z Wami.....
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-29, 07:25   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko bardzo dobrze, że nawiązałyście kontakt z panią doktor Dowgier. Myślę że sam fakt rozmowy z życzliwym człowiekiem,ktory rozumie sytuację chorego jest w stanie poprawić nastrój i zmobilizować do dalszej walki.Znajomość z panią doktor zawsze może się przydać. Marzenka, nie martw się na zapas. Mobilizuj siły, które będą potrzebne do dalszej walki. Musisz wspierać Mamcię, a tworzenie czarnych scenariuszy z pewnością jej nie pomoże.Jesteś dzielna babka i nie wątpię, że razem z Mamusią pokonacie wszelkie przeszkody związane z ewentualnym przyszłym leczeniem. Koniecznie daj znać co udało się załatwić.Pozdrawiam Was serdecznie i wspieram całym sercem. :okok" :tull:
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-24, 18:00   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko uważam że Absenteeism ma rację. Przychodnia nie jest twierdzą i nie sądzę abyś miała jakiekolwiek problemy z dostaniem się do jej wnętrza;) Musisz jak najszybciej skonsultować Mamusię z panią doktor, dlatego nie twórz scenariuszy, tylko działaj. I pisz jakie są ich efekty.
Trzymam kciuki aby wszystko się udało. Pozdrawiam Was i ściskam mocno :okok" _itsme_
  Temat: banialuka - komentarze
Cyntia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112342

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-22, 08:05   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko ja również jestem z Tobą. Ostatnie wyniki mamusi były dla mnie wielkim zaskoczeniem. :-( Byłam pewna, że całkowicie wyszłyście na prostą. Mimo wszystko nie poddawaj się. Zbierz wszystkie siły i walcz o swoją Mamusię |kill|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group