1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
Caroline

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95917

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-20, 20:20   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
malwi186 napisał/a:
modlę się by mój szpik się obudził i by nie mieli problemu z aspiracją go... bo nie chce kolejnej trepanobiosji

Ja na samą myśl o trepanie mam do dziś gęsią skórkę. Mnie robiono w znieczuleniu Dolarganem ale i tak booolało :/
malwi186 napisał/a:

Trzymajcie proszę za mnie kciuki..... ja chcę do domku ...... ;)


Trzymam, trzymam mocno :flower:
  Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
Caroline

Odpowiedzi: 144
Wyświetleń: 95917

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-06-05, 10:05   Temat: Ostra Białaczka Limfoblastyczna
rodzynka napisał/a:
malwi186 napisał/a:
Hej,
Dostaje encorton:( grrr wiem że też ma cholernie dużo skutków ubocznych ale to ich standardowe leczenie, aż nie chce mi się iść spać takiego mam stresa przed jutrem:( no i bardzo brakuje mi mojego dziecka:( ale co zrobić :(


O, encortonik. Ja przyjmowałam 4-5 tabletek dziennie (bo to jest liczone na masę ciała, a mam go sporo), więc wiem, co to za ustrojstwo. Ważne, żeby nie rzucać się na jedzenie, bo można sporo przytyć. Poza tym jak mus to mus. Przestaniesz jeść, to dolegliwości miną. Mi dokuczały - poza takim apetytem, że miałam chęć jeść tynk ze ścian - szybkie bicie serca oraz ciągłe "nakręcenie", prawie wcale nie sypiałam i bardzo dużo mówiłam - głównie bez sensu :mrgreen:


Ja po Encortonie jadłam w dzień i....jadłam w nocy :lol: przy łóżku ustawiałam sobie tzw. "catering".
Od samego rana też prałam, sprzątałam etc.

pzdr.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group