1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi
Caroline

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 14854

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-30, 09:12   Temat: Rak piersi
Witaj :)
Ja jestem w trakcie chemioterapii ABVD/ABV. Napiszę Ci jak to było u mnie , tak z własnego doświadczenia.
Do chemii jakoś specjalnie się nie przygotowywałam- jadłam to co zawsze- jedynie to łykałam dużo buraków w tabletkach na hemoglobinę (chociaż tu opinie i tak są podzielone, bo podobno te buraki to nie żadna rewelacyjna kuracja). Aha no i krwista wątróbka też dość często.
W trakcie samej już chemii to powiem Ci wprost nie mam żadnej diety, jem to na co mam akurat ochotę. Owszem zwraca się uwagę dużo częściej na to czy coś jest nie przeterminowane, czy na przykład nie jem rzeczy odgrzewanych z poprzedniego dnia. Generalnie jem to co zawsze, w mniejszych ilościach ale częściej. Po chemii też mogą Ci się zmienić upodobania- ja nigdy nie lubiłam kawy, a teraz prawie codziennie piję, czy też mam "fazy" na różne rzeczy np. teraz parówki są na topie.
Co do ziół ja czasem piję miętę na trawienie i nikt nie mówił, że z czymś to koliduje. Do samej pokrzywy się nie wypowiem, bo nie stosuję.
pzdr. ciepło życzę duuuuuuuuuuużo zdrowia :)
PS. Ja po chemii dostaję Atossę- ale ja przez 7 podań nie wymiotowałam ani razu, więc przyznaję się bez bicia, że jej nie biorę <wstydniś> ale moja Mama brała ją cały czas przez kilka dni , bo miała silne mdłości i wymioty, więc to zależy od chemii i ogranizmu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group