1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Płaskonabłonkowy niedrobnokomórkowy rak płuc
Caroline

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10063

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-12, 20:24   Temat: Płaskonabłonkowy niedrobnokomórkowy rak płuc
Łysy napisał/a:
Caroline napisał/a:
Co też mnie zaskoczyło, mama nigdy nie jadła mleka, mowiła ze go nie toleruje- a teraz po Tamoxifenie wcina od kisieli, kaszek, kefirów na samym mleku kończac........

podczas choroby taty, kiedy straciliśy już wszelkie nadzieje na leczenie standardowe i pomoc lekarzy, chwyciliśmy się ziół i bioenergoterapeuty. Bioenergoterapeuta stwierdził, że łaknienie i straszny apetyt taty na białko, zawarte w serach, nabiale itp. bierze się z chęci rozrostu nowotworu, który białkiem się pożywia, nie wiem ile w tym prawdy, ale w przypadku taty tak właśnie było, że nigdy nie przepadał za nabiałem a pod koniec życia wprost się zajadał.

Noooo to, żeś mi "ćwieka" zabił :shock:
Dobrze,że mama na 28.07 ( jak lekarz wróci z urlopu) ma wizytę u onkologa, to się będę musiała dopytać :|
pozdrówka :)
  Temat: Płaskonabłonkowy niedrobnokomórkowy rak płuc
Caroline

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 10063

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-10, 20:09   Temat: Re: płaskonabłonkowy niedr.kom.rak płuc
png napisał/a:

Proszę napiszcie czy Wasi bliscy mieli problemy z zapachem - moja mama np. nie może przebywać nawet 10sekund w pokoju w którym jest skórzany wypoczynek , czy znacie jakiś sposób by temy zaradzić i jakie potrawy tolerowali Wasi bliscy w pierwszych 3dniach od podania chemii? dziękuję z góry za odpowiedzi.


Witam :)
Moja mama choruje na nowotw. piersi z meta do płuc i ma zapisaną hormonoterapię- a nie chemię, ale np. z niektórymi smakami,bądź zapachami ( w mniejszym stponiu to drugie) ma podobnie. Nie moze znieśc ani samku ani zapachu wszelkiego rodzaju wedlin etc., czyli podsumowując kiełbas, parówek etc. nie je, a jak przypadkowo zaleci jej ten zapach z lodówki jak ktoś otworzy to po prostu albo odchodzi o "kilometr" dalej, albo wychodzi z kuchni. Co też mnie zaskoczyło, mama nigdy nie jadła mleka, mowiła ze go nie toleruje- a teraz po Tamoxifenie wcina od kisieli, kaszek, kefirów na samym mleku kończac........
pozdrawiam
Karolina
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group