1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak-co dalej?
Brydzia1

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21184

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-07-26, 16:55   Temat: Chłoniak-co dalej?
Zapomniałam dodać, Lekarz powiedział cioci że tej choroby nie da się wyleczyć-jedynie można ją zaleczyć na jakiś czas.
  Temat: Chłoniak-co dalej?
Brydzia1

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21184

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-07-25, 20:44   Temat: Chłoniak-co dalej?
Długo mnie nie było, ale wczoraj dowiedziałam sie że jest to jednak chłonika nieziarniczy . Jest tam oznaczenie III B. Ciocia bierze chemię (wlewy) co ok. 3 tygodnie-potem jakąś chemię w tabletkach i dodatkowo zastrzyki po których wszystko bardzo ją boli) te zasrzyki są o ile dobrze zrozumiałam na odbudowę szpiku.
  Temat: Chłoniak-co dalej?
Brydzia1

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21184

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-18, 19:54   Temat: Chłoniak-co dalej?
Ciocia jest leczona w szpitalu w Brzozowie (podkarpackie) Wiem że już dziś dostała chemię ale nie mam pojęcia w jakim składzie.
  Temat: Chłoniak-co dalej?
Brydzia1

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21184

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-18, 13:06   Temat: Chłoniak-co dalej?
Witam
Z informacji usłyszanych od rodziny dowiedziałam się że jest to chłoniak grudkowy. Wczoraj ciocia miała przetaczaną krew i rozbione TK. Wiem że jest bardzo bardzo słaba:(
  Temat: Chłoniak-co dalej?
Brydzia1

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21184

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-16, 06:08   Temat: Chłoniak-co dalej?
Hmmmm..wczoraj dowiedziałam się tylko że to jest jakiś chłoniak guzkowaty. Dziś ciocia idzie do szpitala a jutro ma miec badanie TK.
  Temat: Chłoniak-co dalej?
Brydzia1

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21184

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-13, 11:06   Temat: Chłoniak-co dalej?
Szkoda:( Bo ja w tej chwili nie mogę ot tak zadzwonić i zapytać o wyniki. Myślałam że po opisanych objawach można choć troszke naświetlić sytuację.
  Temat: Chłoniak-co dalej?
Brydzia1

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 21184

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-13, 10:16   Temat: Chłoniak-co dalej?
Witam serdecznie
Wczoraj moja ciocia dowiedziała się że mam chłoniaka. Ma 57 lat
Od 3 miesięcy była diagnozowana w szpitalu , przebadana na wszystkie sposoby, miesiąc temu pobierali jej szpik, węzeł chłonny, miała gastroskopię, kolonoskopię, wszystkie możliwe badania, nawet po kątem bakterii, prześwietlenia, rezonanse i okazywało się że wszystkie wyniki są w normie-jedynie poza OB. które cały czas wychodziło w granicach 130! Oprócz tego woda w płucach i w brzuchu (ciocia ma bardzo duży twardy brzuch).Jest słaba, poci się, blada, kaszle i ma płytki oddech. Dopiero po zmianie lekarza i ponownym pobraniu wycinka węzła chłonnego okazało się że to chłoniaka. Z tego co wiem teraz czeka ją seria 8 chemii. Ponieważ sprawa jest bardzo świeża nie dysponuje innymi szczegółami a na ta chwile nie mam odwagi zadzwonić i popytać. Może dzięki tym danym jesteście mi w stanie pomóc i powiedzieć jaka jest sytuacja?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group