1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Brightside

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16738

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-17, 22:14   Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Aniu, jesteś chyba -podobnie jak ja-trochę nawiedzona: Tombak, BSM - znam prawie na pamięć i przerabiam od czasu do czasu na sobie(profilaktycznie). Ktoś może z tego powodu za moimi plecami znacząco pukać się w czoło - wcale mi to nie przeszkadza, robię, co uważam za pożyteczne dla mnie i mojego zdrowia. Ale- co podkreślam- w zaawansowanym nowotworze te metody tracą rację bytu, nie ma na to czasu i tego typu działanie nie ma sensu.Musisz biegać od lekarza do lekarza i modlić się wręcz, by terminy nie były zbyt odległe. Poza tym, nie zrezygnujesz przecież z leczenia konwencjonalnego i nie zaordynujesz jedynie picia soków...daj sobie zatem spokój z poszukiwaniem, pogódź się z tym, co spotyka naszych bliskich, bądź im pomocna i na każde zawołanie, nie motaj się już; tobie też należy się w tym wszystkim odrobina spokoju, bo inaczej zwariujesz.

Serdecznie pozdrawiam, Wanda.
  Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Brightside

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16738

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-14, 21:49   Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Aniu, mnie również trudno pogodzić się z myślą, że mojej mamie nie zostalo zbyt dużo czasu-IV stadium z przerzutami do kośćca. Odnośnie książęk Tombaka- dla zdrowych, chcących zadbać o zdrowie profilaktycznie, tak uważam po lekturze. W zaawansowanej chorobie nie czas na bzdury. Przed nami bardzo trudne chwile. Ciężko z tym wszystkim...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group