1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rodzina
Becia53

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7468

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-01-06, 14:39   Temat: Rodzina
Dziękuje za pomoc:-)wiele to dla mnie znaczy.pozdrawiam.
  Temat: Rodzina
Becia53

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7468

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-01-05, 21:59   Temat: Rodzina
Witam serdecznie. Nie wiem od czego zacząć. Emocje u mnie gdy dowiedziałam się że mam raka były ogromne. Wyniki odebrał maż i on mi powiedział Beata masz raka rozpłakał się. Szok i niedowierzanie to czułam przepłakałam cała noc patrząc na dzieci... Ja cierpię z powodu tej choroby bliscy też. Stałam się odludkiem nie lubię chodzić nigdzie. Mam takie uczucie że jestem gorsza że patrzą z litością na mnie. Czuje gorycz i żal .nie znoszę gdy pyta się mnie ktoś jak się czuję? A czuję się nijak taka pustka i wstyd bez wartościowość jako kobieta. Żle mi z tym. Mam wielu przyjaciół. Ale też inni i z rodziny odsuneli się czuje sie jakbym miała trąd. Czemu tak jest? Staram się to ogarnąć. Najlepiej mi w domu... Mam tą miłość męża mimo wszystko. A są też tacy co odchodzą bo źona nie może...brzydza się swoich kobiet bo rak. Czy to co ja czuje teraz minie?czy to depresja? Nie jestem ta osoba co byłam. Moze ktoś czuje to co ja?przykro mi że odsuwaja sie ludzie od nas którym sie ufało. DLACZEGO?bo jestem chora? Mnie czeka operacja usuniecia macicy mam lęk jaką kobieta bede potem jaka reakcja otoczenia. Wiem madry zrozumie. Mam tzw. Doła już od miesiąca.proszę napisać jak radzić sobie z tymi emocjami. DZIĘKUJE.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group