1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Basia2000

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-05-11, 16:12   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Z moich obserwacji wynika,że w takich sytuacjach żonom obrywa się najwięcej, tak już jest, tacy są mężczyżni, chore kobiety nie zachowują się tak w stosunku do zdrowych mężów, wręcz martwią się o nich, co będzie jak ich zabraknie, pewnie nie jest to regułą, ale wśród moich znajomych, gdzie przyszło się Panom zmierzyć z ciężką chorobą właśnie tak było jak to Ty Lidio opisujesz. Ja od swojego męża też dostaję nieraz " po głowie", pomimo, że nie jest jedynym chorym w rodzinie i wiesz co? Robię co do mnie należy wspieram, pilnuję terminów badań i nic więcej, już się tak nad nim nie trzęsę, nawet przeprowadziłam poważną rozmowę wskazując, że nie jest pępkiem świata, że nie jest jedynym chorym, starał się rozumieć, ale bywają dni, że potrafi się przyczepić o nic. Wiesz co wtedy robię? jak nie muszę poświęcić czasu chorym rodzicom, umawiam się z koleżanką w kawiarni na kawę i ignoruję jego "pajacowanie". Po przebytym leczeniu to nie ten sam człowiek, straciłam już nadzieję, że odzyskam mojego dawnego kochającego, wspierającego mnie w każdej sytuacji męża i nie jest to wina ani jego, ani moja, samo życie.
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Basia2000

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 158572

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-03-03, 23:30   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Lidio
Czytam cały czas Twój wątek, dasz radę, z Twojej mądrości czerpię siły w niełatwych dla mnie chwilach, mam bardzo chorego męza, oraz mamę, w chwilach słabości czytam Twoje słowa i mówię sobie "ucz się od tej kobiety"
Pozdrawiam gorąco
Barbara
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group