1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Anulinka12

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33823

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-09-02, 01:03   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Przepraszam, nie napisałam poprzedniego postu gdzie trzeba.


Odpowiadając dlaczego jestem na forum...

Zjawiłam się tutaj poprzez wyszukiwarkę 'google', zarejestrowałam i poczytałam kilka wątków, które mnie bardzo zainteresowały.

Jak napisałam w swoim wątku, jestem po przejściach z bardzo mi bliską osobą, która odeszła już kilka lat temu...Bardzo chciałam podzielić się z tym co przeżyłam i co czuję...do dnia dzisiejszego. Minęło kilka lat, i mimo że przejście przez to mnie bardzo doświadczyło, postanowiłam funkcjonować, mam rodzinę i dzieciaki, które są bardzo ważne.

Jestem tutaj również z innego powodu, a mianowicie...zainteresowania. Medycyna, to moje hobby, niestety nie udało mi się skończyć studiów medycznych...klapa, zaszłam w ciążę i to zostawiłam:(. To mnie bardzo boli... Ale tego już nie wrócę.

Od września moja pociecha próbuje iść w moje ślady, teraz to będzie dopiero LO, ale ją wspomagam jak tylko mogę. Wierzę, że jej się uda...


ps. Streszczając wszystko, dlaczego jestem na forum...odpowiem:
Bardzo poruszają mnie tematy ludzi dotkniętych nieszczęściem, bardzo chciałabym im pomóc, przeżywając takie sytuacje jakie mnie dotknęły-chciałabym się z nimi podzielić, a jednocześnie chciałabym dowiedzieć się czegoś o czym nie wiem i co może być mi i innym przydatne.
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Anulinka12

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33823

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-08-30, 00:37   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
sarenka, ślicznie dziękuję za info i pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Anulinka12

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 33823

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2012-08-29, 00:40   Temat: Dlaczgo jestem na Forum ?
Nie jestem bogata, ale z chęcią wesprę forum finansowo bo wiem że jest ono bardzo!, bardzo potrzebne, proszę przesłać mi nr konta i dane,na PW pozdrawiam, Ania.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group