1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Miesak biodra
gontcha

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-16, 00:25   Temat: Miesak biodra
Jola - mam wrażenie, że 'znam' Cie z widzenia... byłam pacjentem DCTK, ale i dr. Silbera i 'pałętałam' się po DCCHP dośc często..

Agawciu - sorki za off-topa :)
  Temat: Miesak biodra
gontcha

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-15, 13:48   Temat: Miesak biodra
Agawciu - oby Mama szybko doszła do siebie, a wymioty i inne uciążliwości ustąpiły
  Temat: Miesak biodra
gontcha

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-09, 00:27   Temat: Miesak biodra
I oby stan Mamy i jej samopoczucie dalej sie polepszały...trzymam kciuki.
  Temat: Miesak biodra
gontcha

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-06, 00:10   Temat: Miesak biodra
madziorek napisał/a:
Powiem Ci, że to się szybko zmienia -gdy najdroższa nam osoba staje w pobliżu, kończy się płacz, zaczyna walka.

Najszczersza prawda - moja Mama na wieść o mojej diagnozie zemdlała, nie raz płakała i przeżywała to wszystko po prostu okropnie, ale przy mnie zawsze starała się trzymać i być dzielna na maxa. Z drugiej strony - wiedziałam, że ją coś gryzie i martwi - w końcu nieodrodna córka mamci jestem :)
  Temat: Miesak biodra
madziorek

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-05, 23:57   Temat: Miesak biodra
agawcia, to serce nam pęka równolegle :uuu: Moja Mami też kaszle....
Wiesz ciesz się, że możesz się wypłakać w samotności. Niektórym nie jest to dane :-( , muszą uciekać z domu, stawiać czoła dalszej rodzinie i komentarzom: Ty dasz radę- a ja tak jak Ty uczucia na wierzchu.
Powiem Ci, że to się szybko zmienia -gdy najdroższa nam osoba staje w pobliżu, kończy się płacz, zaczyna walka.
I właśnie sił do walki z całego serca Ci życzę
  Temat: Miesak biodra
gontcha

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-05, 23:41   Temat: Miesak biodra
Jakie foszki - to samo życie. Jakby człek był z tym sam to by zwariował :shock:
  Temat: Miesak biodra
gontcha

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-05, 23:31   Temat: Miesak biodra
Trzymam kciuki i oby juz Mamcia przestała kaszleć.
Wierzyć trzeba i mieć nadzieję (sloganowato to zabrzmiało), ale to buduje...
  Temat: Miesak biodra
gontcha

Odpowiedzi: 177
Wyświetleń: 57940

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-04-05, 23:21   Temat: Miesak biodra
Wiesz Agawciu,

Zawsze warto wierzyć, choćby w 15% - czego z całego serca życze!
Ja byłam w sytuacji - 50% , potem (przy podejrzeniu meta do wątroby) te procenty w dół poszły, potem w górę - pierońska huśtawka. I jak z bicza strzelił mija prawie 9,5 roku. W międzyczasie rozpoznanie (choroba współistniejąca) przy którym statystycznie miałam 2-3 lata, a mija 8 :) Diagnoza została wstępnie wykluczona, choć dalej nie wiem z czym się borykam - kak zwał tak zwał, grunt ze jestem i już...

Pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group