1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
gontcha

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-12-04, 23:13   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
AndrzejS napisał/a:
nie napisałem że to mnie wyleczyło tylko napisałem ,że to mi pomogło.

AndrzejS napisał/a:
Dużo ludzi twierdzi tak samo ,że nie mam pewności co było przyczyną wyleczenia, tak jak by
sami wiedzieli lepiej ode mnie.
A tak nie jest.Wiem co mi pomogło i to było właśnie trzymanie rąk na głowie.


Więc pisz bardziej zwięźle... co wyleczyło, a co ew. pomogło :)

Zdrówka życzę ....
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
gontcha

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-12-04, 22:59   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
AndrzejS napisał/a:
A tak nie jest.Wiem co mi pomogło i to było właśnie trzymanie rąk na głowie.
I tak jest.


Pewny to mógłbyś być gdybyś nie leczył się konwencjonalnie - a przeszedłeś pełną terapię. I wybacz - ale uważam, że trzymanie rąk na głowie bez normalnego leczenia pomogłoby Ci się tyle co umarłemu kadzidło...
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
gontcha

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-30, 00:22   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
AgnieszkaM napisał/a:
Jak to mawiaja 'Operacja sie udala. Pacjent zmarl'


Mawiają też ' kaszel leczony trwa tydzień, nieleczony 7 dni'

Nowotwór to nie kaszel i glukozowe granulki leczenia nie zastapią.
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
edi

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-15, 10:07   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
ok-jak chcesz...
Nie zgadaszam się z Twoim pogladem na temat raka ale kazdy ma prawo do swojego zdania...
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
edi

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-14, 22:36   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
AgnieszkaM napisał/a:
raka mozna pokonac tylko w jeden sposob ZMIENIAJAC SWOJE ZYCIE diamtralnie - przyjrzec sie sobie, zmienic diete, zadbac o aktywnosc fizyczna, zdrowe relacje z otoczeniem, zredukowanie stresu a przede wszystkim zwolnic tempo w jakim sie zyje, zauwazyc swiat wokol siebie, a jednoczesnie wsluchac sie w siebie. Wierze, ze choroby nie sa kara, przypadkiem, zrzadzeniem losu, wina wirusow czy zlych genow - choroby maja nas czegos nauczyc, sa drogowskazami, nasze cialo probuje nam cos powiedziec... przez lata ignorujemy sygnaly wysylane przez cialo... a potem nagle tragedia bo odmawia ono posluszenstwa, slabnie, choruje...



Hm...no dobrze ale jak według tego wytłumaczyć chorujace na raka małe dzieci????
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
madziorek

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-12, 22:53   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Agnieszko Twoje ostatnie zdanie.... Nie zgadzam się z nim!! Zabraniam Ci tak mówić... potrzebujemy Cię my- bliscy chorych walczących z rakiem. I mam nadzieję, że w Twoim bólu Ty czerpiesz z nas choć okruch pocieszenia.
Współczuję Ci jako córka, kobieta, jako człowiek, utulam w bólu.
M
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
gontcha

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-12, 13:35   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Ten link powinien być wątku 'humor' :)

Cytat:
Jeśli sąsiad zapala ci pod oknem samochód i trzyma silnik włączony dłużej, rzuć w niego czymś ciężkim aby go przepłoszyć i przegonić.


Cytat:
aby nadajnik był z dala od naszej głowy, i nie robił dziwnego raka mózgu akurat po prawej stronie koło ucha!


Cytat:
gdzie oczywiście zwykle dalej będziemy żreć z aluminiowego kotła pracując już dzięki leczeniu na nawrót choroby nowotworowej


Po tego typu kwiatkach ze śmiechu oplułam monitor :lol:
Co to za bełkot???
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
edi

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-12, 10:26   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
:shock: :shock: :shock:
Miałam kiepski humor od rana-nos na kwinte. Ale czytając ten artykuł uśmiałam się do łez :) :):)
Na forum prosalute była ostatnio jedna taka nawiedzona kobieta i jak przeczytałam co tutaj wkleiłaś to normalnie przeżyłam dejavu...Mam nadzieję,ze nie jesteście tymi samymi osobami...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group