1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 23
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
owcaMarta

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-01-10, 10:02   Temat: banialuka - komentarze
Marzenko PISZ PISZ.... nie zapeszysz a ucieszysz nasze serducha gdy będziesz pisała o dobrych wieściach :)

Życzę jak najwięcej dobrych chwil.
Pozdrowionka.
  Temat: banialuka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-14, 00:16   Temat: banialuka - komentarze
Katarzynka36 napisał/a:
I wcale nie muszę ich jeść, nawet nie przepadam, ale w lesie odzywa się u mnie instynkt łowczego i szukam, szukam w trasie by mieć jak najwięcej

Najlepiej cały , duży koszyk podgrzybków i prawdziwków :mrgreen:
A najbardziej lubię z tego wszystkiego (jak wrócę umęczona harcami po lesie) to, że jak zamknę tylko oczy to widzę i czuję ten las i te grzybki.
  Temat: banialuka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-13, 23:52   Temat: banialuka - komentarze
No :okok" - trzymam za słowo. To nic strasznego...
  Temat: banialuka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-13, 23:43   Temat: banialuka - komentarze
banialuka napisał/a:
o moja mamcia jest lepsza bo ona moze ich nie jesc ale musi je zbierac

:mrgreen: - szczerze przyznam, że z zupy i sosiku wybieram i mężowi oddaję ,tylko ten smak lubię. Zwłaszcza bożonarodzeniowej zupy z suszonych prawdziwków (bo w mojej rodzinie nie jemy barszczu tylko grzybową).

banialuka napisał/a:
nie byłam

No - bo :rrr: - przypilnuję baczniej być poszła.

Buziaki
  Temat: banialuka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-13, 23:19   Temat: banialuka - komentarze
banialuka napisał/a:
Mamcia wszystko robi sama a mało tego to opiekuje sie swoja 93 letnia mama bo mieszkaja same.


Marzenko - Twoja Mama to super-woman :)

banialuka napisał/a:
Teraz dodatkowo ma zajecie i oderwanie od rzeczywistosci bo jeździ na grzyby a to jej żywioł normalnie, czuje sie w lesie jak ryba w wodzie ;) uwielbia zbierac grzyby.

Zbieranie grzybów, spacer po lesie - uwielbiam to również :mrgreen: - choć zazwyczaj wychodzi mi to bokiem (spuchnięte obolałe nogi), ale i tak mnie ciągnie tam jak wilka. Co dzwiniejsze - jadam grzyby tylko suszone w zupie, lub sosiku :shock:

Cytat:
To tyle co u nas.

A jak Twoja zmiana skórna? Byłaś u medyka już?

Pozdrawiam ciepło
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-16, 23:17   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, Marzenko droga, jakbyś pisała o madziorku w pierwszej fazie depresji, jeden dzień na smutno, jeden na wesoło. Druga faza to więcej dni na smutno i potworne zmęczenie fizyczne. Trzecia faza zaczęła się tym, że nie chciało! mi się nic, wyjazd z mami do CO był dla mnie jak za karę, rozmowa z lekarzem -wysiłek ponad miarę. Po powrocie padłam i spałam całą dobę. W ostatniej fazie znalazła mnie koleżanka- leżałam w łóżku i nie mogłam wstać. Zwlokła mnie z wyra,(jak myłam zęby to płakałam z wysiłku, jedną skarpetkę zakładałam 15min.) i zabrała do psychiatry. Od tej pory jestem na lekach i czuje się ok. Nie ma euforii, ale mogę funkcjonować jak zawsze.
Marzenko obserwuj siebie i nie daj się, jeśli potrzebujesz pomocy- nie ma w tym nic złego.
PołowA populacji krajów rozwiniętych leczy ten problem

A koleżance wrzuć "c" na telefonie, niech szuka sensacji w gazetach lub w tv.
Buziaki dla Ciebie i mamy.
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-16, 16:24   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, przede wszystkim musisz się udać do lekarza, poproś o antydepresant nowej generacji SSRI: http://www.mp.pl/artykuly...F20827E83D3A069 mnie naprawdę bardzo pomogły. Polecam, bo homeopatia tu nie pomoże.
  Temat: banialuka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-15, 23:29   Temat: banialuka - komentarze
banialuka - trzymajcie się I mama i Ty! Czekam na wieści (oby jak najlepsze).
Pozdrawiam upalnie
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-14, 01:03   Temat: banialuka - komentarze
Marzena wiesz, że ja zaciskam mocno kciuki, jeśli będziecie potrzebować pomocy -pisz
Buziaki M,
  Temat: banialuka - komentarze
gontcha

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-22, 16:16   Temat: banialuka - komentarze
Marzena,

Trzymaj się dzielnie, przykro mi że wynik wyszedł jaki wyszedł :uuu: ale tego sie juz nie zmieni i trzeba walczyć dalej. No i dbaj o siebie proszę :tull:

Ściskam mocno

[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-06-22, 22:58]
A więc tak, nie dosć ze zostałam wyzwana od wieśniary to w dodatku nic konkretnego sie nie dowiedziałam ani nie załatwiłam :<: Mamusia wczoraj dzwonila do lekarza i kazał jej wejść bez wyciagania karty i nie rejestrować sie. Jak zajechałyśmy to było 27 osób i wszyscy wchodzili wg numerków, a weszła dopiero 2 osoba. Mamusia weszła zapytac lekarza co ma robic to kazał wyciagnąć karte i czekać. Jak tu czekac z 3 letnim dzieckiem jak jedna osoba siedziała pół godziny. Płakać mi sie chciało, mały urwisował, mamusia sie denerwowała ze to tak długo trwa, ach szkoda gadac. W końcu okazało sie ze Pani z numerkiem 10 nie wchodzi, ze rezygnuje ze swojej kolejki więc zapytałam jej czy mamusia moze wejść na jej miejsce i sie zgodziła. Oczywiście obok siedziałą Pani której sie to strasznie nie podobało, nie interesowało jej ze przyjechaliśmy tyle kilometrów z małym dzieckiem które sie juz denerwuje (wyjechaliśmy po 8 rano a była już 12) bo stwierdziła ze to handel numerkami :--: Jak w końcu udało mi sie wcisnać na ten numerek to wyzwała nas od wieśniar, ze ze wsi przyjechaliśmy i sie pchamy :--: Mało tego po wejsciu do gabinetu okazało sie ze w rejestracji zgubili mamusi opis TK i lekarz nie wiedział co wyszło. Pani z rejestracji przyszła , przepraszała i w ogóle a my załamane ze nasze czekanie poszło na marne, ale jak wychodziłyśmy z gabinetu to znalazła ten opis i przyniosła.
(...)
Kurcze takie sytacje nie są na moje nerwy, ja za bardzo wybuchowa jestem :--:

absenteeism jak tu zajrzysz to napsz mi prosze czy słyszałaś o doktorze Oczkowskim? Bo dostałam namiary na niego prywatnie i nie wiem gdzie on jest w Koperniku, czy na rozrostach czy w klinice chemioterapii i czy warto iść do niego (chodzi mi o opinie na jego temat) Jak orientujesz sie w tych sprawach to napisz mi proszę. A moze masz godnego polecenia lekarza z chemioterapii, nie musi byc z rozrostowych bo tego nam akurat w rejestracji nie polecała. Mówiła raczej zeby wybrac klinike chemioterapii (tez na II pietrze tylko wchodzi sie innymi schodami). Będę bardzo wdzieczna za namiary na dobrego lekarza onkologa z Łodzi.
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-22, 00:01   Temat: banialuka - komentarze
[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-06-21, 18:20]
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna, póki co ledwo patrze na oczy bo jakos łzy nie chcą przestać płynać :cry:

DSS TOBIE DZIĘKUJĘ SZCZEGÓLNIE :cmok:

Sama nie wiem jak to sie stało ze wyniki znikneły, chyba dlatego ze były na fotosiku.
(...)
Przepraszam ale nie potrafie nawet zrozumieć dobrze mam taki chaos w głowie ze nie wiem jak sie nazywam. Miałam taka wiare i nadzieje w sobie ze mimo iż znałam statystyki to nie dopuszczałam do siebie tej wersji :cry: :cry: :cry:
(...)
Przepraszam raz jeszcze za ten chaos ale nie chciałabym czegoś zaniedbać :cry:
-------------------------------------------


Marzenko zamurowało mnie, nie wiem co napisać ? co otrze Ci łzy?
:/pociesza:/
Przytulam M.
a od jutra walczymy.
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-23, 20:39   Temat: banialuka - komentarze
[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-02-23, 17:12]
Witam

soja dzieciaki ok odpukać, choć nie wiem jak długo bo teraz tyle wirusów a od poniedziałku do szkoły bo koniec ferii wiec pewnie znowu sie zacznie :|
(...)
Wierze ze jeszcze długo bedzie dobrze a każdy dzień bez choroby jest dla mnie na wage złota.
Pozdrawiam wszystkich :)
----------------------------------------

banialuka, wierzę głęboko w to,że następne wyniki będą w porządku. Uściskaj Mamę i dzieciaczki, i.. nie wywołuj wilka z lasu :mrgreen:
Buziole ogromne :-D
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-15, 09:43   Temat: banialuka - komentarze
[komentarz dodany przez: banialuka: 2010-01-15, 09:10]
Jakoś nie umiem sie cieszyć jak inni płacza dlatego tak krótko, dziekuję wszystkim którzy mnie wspierali i trzymali kciuki i służe swoimi kciukami w razie potrzeby :)
-------------------------------------------

banialuka, uff najważniejsze, że czysto :) , ucałuj Mamunie, że była dzielna.
odnośnie radości mam to samo...za dużo cierpienia wokół, przeraża mnie to wszystko.
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-13, 18:56   Temat: banialuka - komentarze
Skarbie, wiem jakie to przytłaczające- bezsensowny pobyt w szpitalu, ale... Twoja Mamusia denerwowałaby się wszędzie gdzie by aktualnie przebywała- taka prawda. Może jutro ruszą ich wyrzuty sumienia i zrobią badanie. Tekst "nos rozwalać" chyba przekaże torakochirurgowi Mami jako ciekawostkę zawodową, bo on jak usłyszał że w szpitalu robili przez usta to współczuł Mami.
Kotek byle wynik był ok. Twoja Mamusia już tyle przeszła, że na pewno da rade temu badaniu a po niedzieli będzie to tylko niemiłe wspomnienie.
Tego Wam życzę M.
  Temat: banialuka - komentarze
madziorek

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-13, 08:25   Temat: banialuka - komentarze
kciuki zaciśnięte :) będzie ok :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group