1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę pilnie o pomoc w interpretacji wyników
madziorek

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10621

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-13, 19:08   Temat: Proszę pilnie o pomoc w interpretacji wyników
Witaj Jacku.
Stan Twojego Taty a właściwie obraz z przeprowadzonych badań wskazuje, że onkolog kliniczny nie ma już możliwości i narzędzi do pomocy Twojemu Tacie :| niestety. Pozostawienie Taty w klinice nie byłoby niczym więcej, niż opieką hospicyjną.
Nowotwór zaatakował również wątrobę. Jak pisała Ci DSS jest to bardzo agresywna postać raka i właśnie pokazuje całą swoją moc. Przykro mi.

dybuch napisał/a:
Leczyć po ludzku, tylko to miałem na myśli. Wiem, że lekarze zrobili, co w ich mocy, a faza choroby nie pozwala na inne działania - racjonalnie
i ja też w to mocno wierzę. W tym stadium choroby, przy tak szybko pogarszającym się stanie pacjenta, niewiele można było zrobić.

Jacek zgłoś Tatę do hospicjum, pomogą Wam przejść w sposób najlepszy dla Taty jego ostatnie chwile. Przecież Ty sam dobrze wiesz jak jest. :-(
Jesteśmy z Tobą i jeśli tylko będziesz miał pytania- pisz.

off top. Drodzy Koledzy i Koleżanki na dyskusje o postępowaniu, kontraktach lub ewentualnie na popsioczenie jak nam ciężko przechodzić przez to, przez co przechodzimy zapraszam np. do mnie:
Pogaduchy u Madziorka, bo przecież Jacek chciał uzyskać pomoc dla Taty a nie... zapraszam :)
Na forum pomagają lekarze- oni robią to, bo mają w sobie niesamowite pokłady empatii, niestety takie posty ich nie motywują. Oni potrzebują danych o pacjencie,wyników badań i niestety przedzierają się przez niezbyt sympatyczne posty. Dajmy im pracować, pomagać a pogadajmy tam gdzie do tego miejsce.
Pozdrawiam M.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group