1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bonaj - komentarze
Annka

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 23779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-19, 16:57   Temat: Bonaj - komentarze
Myśmy się też nasłuchały. Mimo wszystko człowiek nie brał tego do siebie. Trzymaj się!
  Temat: Bonaj - komentarze
Annka

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 23779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-13, 23:56   Temat: Bonaj - komentarze
Ta sytuacja do złudzenia przypomina mi ostatnie miesiące życia mojej babci. Do dziś nie wiemy czy jej zachowania były spowodowane chorobą, czy przerzutami do mózgu , bo tego nikt nie sprawdził. Multum irracjonalnych zachowań. Chciała być w domu a za chwilę w szpitalu. Ciągle wzywała i wyzywała moją mamę. Mamę z którą przecież nie była związana. Pomimo tego, że ciągle naskakiwała na mamę, że chciała aby mama była zmarła sama. Nikogo przy niej nie było. Ja pomyliłam się o jeden dzień. Mama o 5minut. Lekarze mówili nie przeżyje tygodnia , przeżyła dwa miesiące. To był trudny czas, przychodziły pielęgniarki i lekarz z hospicjum. Była Pani , która była pomiędzy mną, mamą, a lekarzami. Niczego się nie przewidzi. Jestem pełna podziwu dla Ciebie bo póki co walczę z tym aby mój ojciec zechciał się leczyć. Pamiętam jednak słowa babci koleżanki z którą leżała na sali a która również zmarła rok po niej:
" Na nas już przyszedł czas Marysiu. Nie możesz ciągnąć ich za sobą. Nas już nie będzie a oni pozostaną. I to będzie najlepsza rzecz jaką po sobie zostawimy Marysiu"

Nie wiem co więcej napisać... Współczuję i wiem co przeżywasz
  Temat: Bonaj - komentarze
Annka

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 23779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-06, 23:26   Temat: Bonaj - komentarze
Jeszcze wiele trudnych momentów, a najgorsze są te irracjonalne chwile, które według mnie powoduje tylko i wyłącznie choroba. Kiedy Nasza bliska osoba robi rzeczy, których się po niej nie spodziewamy.
  Temat: Bonaj - komentarze
Annka

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 23779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-17, 23:31   Temat: Bonaj - komentarze
Zdaję sobie sprawę jak jest trudno. Trzymam kciuki.
  Temat: Bonaj - komentarze
Annka

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 23779

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-02, 20:19   Temat: Bonaj - komentarze
>> Komentarze dotyczą tego wątku <<


U mojej babci niestety tak było. Do szpitala poszła o własnych nogach a do domu odwiozła ją karetka:(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group