1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Specjalista rak nerki
Anna_Wawa

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8200

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-06-27, 08:01   Temat: Specjalista rak nerki
irunia,

w zależności od tego jakiej pomocy potrzebujesz, mogę polecić dwóch lekarzy. Jeśli jesteś na "początku drogi z chorobą" i poszukujesz dobrego lekarza do wykonania operacji, z czystym sumieniem mogę polecić Ci dr Jakuba Dorucha z Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku. Znakomity specjalista i empatyczny, budzący zaufanie lekarz. Dzięki jego umiejętnościom mój tato pomyślnie przebył niełatwą operację usunięcia guza nerki i ma się jak dotychczas dobrze. Natomiast jeśli chodzi o dalsze, pooperacyjne leczenie /jeśli jest konieczne/, to mogę polecić chyba najbardziej znanego i uznanego onkologa prof. Cezarego Szczylika, do którego można zapisać się na prywatną wizytę w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku lub w Przychodni Lekarzy Wojskowych w Warszawie.
Aktualnie, mój tato jest pod kontrolą lekarzy onkologów w szpitalu na Szaserów, gdzie wizyty odbywa w ramach NFZ zgodnie z przewidzianym schematem 2 razy w roku.
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam,
Ania.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group