1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzustki
Anna1986

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4798

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-06-17, 13:04   Temat: Rak trzustki
Dziękuję , tak ja mówisz czekamy na operacje , cieszymy się każdym dniem. Tak jak pisałam narazie jest dobrze, samopoczucie jest ok, stan zdrowia tez, także jest się czym cieszyć. Dziękuję jeszcze raz za dobre słowa będę pisać, jak już będziemy wiedzieć na czym stoimy.
  Temat: Rak trzustki
Anna1986

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4798

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-06-13, 22:59   Temat: Rak trzustki
Dziękuję za tak wyczerpująca odpowiedz. Na tą chwilę skupiamy się na tym, żeby mama jadła i tak robi. Wbrew pozorom ma dobry humor, ma dużo przyjaciół, wsparcie rodziny. Mówi, że będzie co ma być nie może się załamywać ( tak sama to mówi) , niechce żeby się ktoś nad nią użalał - to dobrze. Jesteśmy narazie dobrej myśli wszyscy, chodź w mojej głowie jest cały czas wizja najgorszego i na swój sposób proboje się z tym uporać. Pisze z wami rozmawiam z ludźmi, z najbliższymi . Daje mi to siłę . Dziękuję jeszcze raz
  Temat: Rak trzustki
Anna1986

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4798

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-06-13, 07:58   Temat: Rak trzustki
Część , ja zdaje sobie sprawę z tego że ten rodzaj raka źle rokuje, zależy mi przede wszystkim na tym żeby mama nie cierpiała bo to dla mnie najwazniejsze. Liczę się z tym że mama odejdzie wcześniej czy później , zależy mi na zapewnieniu jej teraz jak najlepszego komfortu życia. Jak mama była drugi raz w szpitalu ( wkładali jej jeszcze raz protezę, bo tamta wypadła) zalamalam się bardzo, podejrzewam najgorsze, właściwie to czułam że dobrze nie będzie. Teraz jest lepiej wiem z czym się mierzę, wiem co mnie czeka....

[ Dodano: 2019-06-13, 08:01 ]
Na temat tamtego guzka nic nikt nie powiedział, po założeniu metalowej protezy, mamie zeszła żółtaczka , zaczęła jeść. Lekarze mówili że jak ja otworzą to dopiero wtedy będą wiedzieć co robić, takie są założenia. Co dalej czas pokaże
  Temat: Rak trzustki
Anna1986

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4798

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-06-12, 21:02   Temat: Rak trzustki
Dziękuję za odpowiedź i słowa otuchy, będę się odzywac co z mamą
  Temat: Rak trzustki
Anna1986

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4798

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-06-12, 15:47   Temat: Rak trzustki
To wyniki mojej mamy

[ Dodano: 2019-06-12, 15:49 ]
Cdn. Mama ma wielopoziomowa dyskopatię kręgosłupa plus astmę oskrzelowa

[ Dodano: 2019-06-12, 16:37 ]
Czy mogę prosić o interpretację wyniku



  Temat: Rak trzustki
Anna1986

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4798

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-06-12, 13:42   Temat: Rak trzustki
Jak tylko wrócę do domu to zaraz się tym zajmę. Pozdrawiam
  Temat: Rak trzustki
Anna1986

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4798

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-06-12, 13:11   Temat: Rak trzustki
Część, dzisiaj się dowiedziałam że mama ma raka glowy trzustki, jest po protezowaniu dróg żółciowych bo przechodziła żółtaczkę, narazie jest ok - żółtaczka ustąpiła. Samopoczucie ok. Na 26 czerwca ma zaplanowana operację, przerzutów narazie nie widać ( badania wrzucę później) marker Ca 19-9 na poziomie 300. Czego można się spodziewać po takiej operacji i jak przebiega. Zdaje sobie z tego sprawę że nie jest dobrze... Bardzo proszę o odpowiedz
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group