1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy - późne powikłania po radioterapii
Aniaha

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 29632

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-10-26, 01:28   Temat: Rak szyjki macicy - późne powikłania po radioterapii
Droga etienee,

Proponuję Ci, abyś w dziale "Nowotwory piersi i ginekologiczna" założyła swój temat i wedle zaleceń zawartych w regulaminie opisała historię choroby i wkleiła wypisy szpitalne i wyniki badań obrazowych oraz informacje i zalecenia jakie uzyskałaś podczas badań kontrolnych po zakończeniu leczenia.

Będzie to mały precedens na forum, nie przestrasz się proszę, że próbuję Cię "umieścić" w dziale z chorymi poddawanymi leczeniu podczas gdy Ty je już zakończyłaś, ale wydaje mi się, że to najlepsze wyjście. Pozwoli nam to na lepsze poznanie Twojej sytuacji, bo jak na razie to nic innego nie potrafię Ci poradzić poza tym, co napisałam w mojej pierwszej odpowiedzi.

Oczekujesz aby inne chore lub byłe chore opisały swoje problemy po naświetlaniach (co jest całkowicie oczywiste, sama dopytywałam się o to samo), musisz jednak pamiętać, że każdy guz, każdy rak, organizm każdej z nas są inne. Garść informacji znajdziesz właśnie w dziale "ginekologicznym". Zachęcam Cie do poszukiwań w starszych tematach nie odnawianych od kilku lub kilkunastu miesięcy.

pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak szyjki macicy - późne powikłania po radioterapii
Aniaha

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 29632

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-08-30, 17:37   Temat: Rak szyjki macicy - późne powikłania po radioterapii
etienee, pozne powiklania po radioterapi bywaja paskudnie uciazliwe i w skrajnych przypadkach moga prowadzic do perforacji jelit; nie wolno ich zatem lekcewazyc. Aby zajac sie jakos problemem, trzeba jednak wykluczyc wznowe.

Koniecznie porozmawiaj o tym z lekarzem na najblizszych badaniach kontrolnych i po wykluczeniu najgorszego, pomysl o wizycie u gastrologa, najlepiej takiego majacego doswiadczenie z pacjentkami po naswietlaniu jamy brzusznej i/lub miednicy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group