1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rodzina
Aniaha

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7468

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-01-06, 00:16   Temat: Rodzina
Beato,

Negatywne emocje w chorobie nowotworowej są czymś normalnym. Niestety na radzenie sobie z nimi nikt nie da nam jednego przepisu. Ja osobiście uważam, że w przypadku "babskich" raków bardzo pomocne jest wsparcie innych kobiet, zwłaszcza kobiet które chorują lub chorowały na to samo. Może w Twoim mieście funkcjonują takie grupy wsparcia? Polecam Ci zajęcia w Akademii Walki z rakiem i kontakt w kobitkami z www.kwiatkobiecosci.pl może też rozmowę z psychoonkologiem.

Beato, masz troje dzieci i więcej nie planujesz, po co Ci zatem macica? Nawet nie wiesz ile kobiet w wieku okołomenopauzalnym poddawanych jest histerotomii. Tak, tak, po spełnieniu swej funkcji macica przestaje być użyteczna, mało tego, czasami zaczyna być źródłem kłopotów zdrowotnych. Zatem? ;)

Z doświadczenia wiem, że ludzie traktują nas tak, jak im na to pozwolimy. Jeśli Ty będziesz siebie nadal uważała za pełnowartościową kobietę, a zapewniam Cie, Twoja kobiecość nie ucierpi wcale :lol: , otoczenie tak będzie Cię odbierało. Wiem, to nie jest łatwe i często musi nam w tym ktoś pomóc. Rozejrzyj się zatem wokół siebie i poszukaj pomocy.

Ściskam mocno
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group