1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-21, 13:05   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Witam wszystkich z całego serduszka!!!
My dalej jesteśmy myślami i wspomnieniami z Wami wszystkimi:)
Dostaliśmy zastrzyk mega pozytywnej energii!! i w ogóle wiecie co chciałabym jeszcze powiedzieć...tak dużo,że aż zaniemówiłam:D - to naprawdę możliwe.
Jeszcze muszę przekazać słowa pisane Marka tylko ciiiiii.... "Tak powiedz ze są cudownymi ludźmi i że naprawdę ciesze się z uczestnictwa w tym zlocie
i z niecierpliwością wypatruje kolejnego spotkania:* I oczywiście powiedz im ze się zjawimy:)
jak trzeba to już załatwiam Wolne:P:*I Kochanie:) obiecaj im ze tam wrócimy:* "

hihi nigdy nie zapomnimy Jak mała Malwinka zobaczyła jajniczke obok Magistra Romana Piszczałki cieniutkim głosikiem radości pytając czy Magister urodził dziecko;):)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-13, 14:23   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
hihi ale ostrzegam,ze jestem bardzo droga i toksyczna tyle we mnie wszystkiego wlali, że bardzo szybko się ode mnie uzależnisz!!:) a reklamacji nie przyjmuje:D
I mam coś bardzo dobrego na Twoje gardełko......:)

Chciałabym wyciągnąć Królową z wody i tym samym zrobić wstyd narzeczonemu :D
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-13, 11:07   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
My będziemy we czwartek do niedzieli:) Mój M. napalony na łowisko.... więc uważaj Gazdo bo staniesz się przynętą:)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-09, 16:48   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazdo dziękuję za zapomnienie o nas;)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-04, 12:01   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
My również potwierdzamy przyjazd..tak 16 z wieczora;) Jedyne co może mnie zatrzymać to niska frakcja serduszka....jeszcze dwa dni i do domu....cisza tutaj a ja powstrzymuje się od wymiotów na kolorowo:D
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-12, 18:59   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
na 99% moge potwierdzić,że będziemy:) !!Gazdo później sobie poreklamuje Twój pensjonat:) nie byłam ale już mi się podoba:):)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-08, 12:15   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Do końca tygodnia określe się bardzo poważnie. Jedynie co może mnie zatrzymać to to,że będe musiała się wstawić w Warszawie. Nie wiem co przewidują dla mnie mądre głowy:) Chciałabym poznać tak wspaniałych ludzi jak Wy :) Życze uśmiechu na ten piękny dzień!!!:)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-04, 21:37   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Narzeczony urobiony :) Będzie mnie nosił na barana po Górach :) Jeśli tylko nie bede miała chemii w tych dniach i będe się jak zwykle świetnie czuć to będziemy:)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Angel:)

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-04, 19:12   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Pamiętam jak tu pierwszy raz wchodziłam i mieliście 3 zlot forumowiczów:) Chciałabym Was poznać i zastanowie się a raczej czy będe miała taką możliwośc ze względu na leczenie uczestniczyć w takim wydarzeniu:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group