1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Flavon
AnetaM

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10225

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-10-29, 17:13   Temat: Flavon
Patrze na to troche inaczej. Czesto gesto nawet jak cos procz leków wspomaga to lekarze i tak neguja, dlaczego? Nie mam bladego pojecia. Nikt tutaj przeciez nie mowi, ze medycyna niekonwencjonalna ma wyleczyc...
  Temat: Flavon
AnetaM

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10225

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-10-29, 12:44   Temat: Flavon
witam, dzieki za wasze opinie. Ja osobiscie mam mieszane odczucia dlatego tez pytam na forum.
Radiolog mowil, ze wspomagajace ziolowe leczenie mozna stosowac, zas lekarka od chemioter. jest ogolnie bardzo negatywnie nastawiona na jakiekolwiek dodatkowe leczenie procz chemii. Moze to jakis konflikt interesow jest? Lekarze swoje, a ci od medycyny nazwijmy to niekonwencjonalnej tez swoje.
Chemioterapia dopiero ma byc, wiec rodzice napewno jeszcze ten temat skonsultuja.
  Temat: Flavon
AnetaM

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10225

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-10-28, 21:10   Temat: Flavon
nie mowie, ze wyleczy, ale moze wspomoze? Sprobowac nie zaszkodzi.

Pzdr!



absenteeism napisał/a:
AnetaM napisał/a:
Na chwile obcna moj tata zaczal go brac. Czy cos pomoze?

W sensie = wyleczy raka?
Nie.
  Temat: Flavon
AnetaM

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10225

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2012-10-28, 14:01   Temat: flavon
ja100 napisał/a:
Flavon to lipa! Dosyć droga lipa! (mnie też jedna Pani chciała tym uzdrowić- oczywiście nie dałam się)
Naciąganie ludzi! (w tv był nawet program na ten temat)

witam,

wiem, ze sa rozne opinie na jego temat. Na chwile obcna moj tata zaczal go brac. Czy cos pomoze? Zobaczymy...
A gdzie byl ten program?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group