1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-22, 23:29   Temat: problem z prezentem
iwka3219, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-22, 21:32   Temat: problem z prezentem
Oczywiście, że ja :) Aż tak leniwa to ja nie jestem |SModM|
Chociaż moja połówka często mnie wyręcza w "kuchennych rewolucjach" ;)
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-22, 21:24   Temat: problem z prezentem
Finlandia napisał/a:
Takie prezenty toleruję od mamy, jako jej sposób na przekazywanie mi gospodarstwa domowego.

dokładnie tak jest i ja też podobnie myślę w takich sytuacjach, od mamy czy siostry taki prezent zupełnie inaczej "wygląda"...

Choć czasami myślę też inaczej tzn. od jakiegoś czasu chłopak planuje kupić mi zmywarkę (czas pokaże kiedy) i wiecie co ? Wcale a wcale nie kręcę nosem i nie jestem zła na taki prezent gospodarstwa domowego :mrgreen: nawet jeżeli miałby to kupić chłopak.
A jak wszedł na taki pomysł, otóż coraz częściej zdarzało mi się "wymykać" z domu a naczynia zostawiałam (niby nie chcący, bo niby zapominałam w pośpiechu) nie umyte :) Po chwili pisałam mu sms typu "kochanie, zapomniałam o naczyniach, czy mógłbyśśśśśś |prosi| albo bywało, że CZASAMI sam się domyślił ... po kilku takich sms-ach :mrgreen: wpadł na pomysł kupna zmywarki. :mrgreen:
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-22, 20:00   Temat: problem z prezentem
Gazda napisał/a:
Nie ma to jak praktyczne prezenty. Teraz będziesz mogła mu podawać cieplutki chlebek jak do Ciebie przyjedzie...

Praktyczne, praktyczne nie ma co ;) od momentu kiedy dostałam prezent, to ON upiekł mi już dwa razy cieplutki, chrupiący chlebek :) ...bo ja jak na razie ograniczyłam się tylko do czytania instrukcji obsługi i konsumpcji wypieku :mrgreen:

[ Dodano: 2011-12-22, 20:05 ]
Bo ja te praktyczne urządzenia rozumiem tak: skoro kupił taki prezent to niech będzie ciąg dalszy uszczęśliwiania . Czyli jak kupił i sprawił mi radość to musi też zademonstrować i coś upiec, no bo samo się nie upiecze ;)
Facet jak kupuje żonie/ dziewczynie żelazko to ona chcąc czy chcąc musi mu prasować ciuszki, no nie [__] ?
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-22, 18:11   Temat: problem z prezentem
Ja właśnie zostałam "zmuszona" do palenia przez jakiś czas e-papierosa, ponieważ dziś z powodu bólu byłam zmuszona odwiedzić dentystę i usunąć ząb, po czym poinformował mnie oczywiście o nie piciu nic gorącego przez kilka godzin,o nie jedzeniu przez kilka godzin i o nie paleniu PRZEZ KILKADNI :--: Oczywiście powiedziałam "p.doktorze jak to? ostatnio po 24/h mogłam zapalić a teraz kilka dni ?" a on uśmiechnął się i powiedział "najwcześniej w niedzielę rano" Wydaje mi się, że to był żart ale cóż spróbuję nie palić ;)
Co prawda e-papieros nie w pełni zastępuje mi zwykłego ale jak na razie jakoś daję radę. Minęła 8 godzina a ja nie zapaliłam. Ostatnio wytrzymałam 24 godziny ale zapomniałam, że mam "zamiennik fajki" czyli właśnie e-papieros ...i po 24 g nie wytrzymałam ;/ i zapaliłam.

A co do prezentów to chłopakowi kupiłam szal i telefon (który bardzo chciał mieć) - prezent już otrzymał, ponieważ święta spędzamy daleko od siebie :cry..: ale z prezentu jest bardzo zadowolony :)
Od Niego dostałam wypiekacz do chleba, także udany prezent. Choć zdecydowanie zamiast prezentu wolałabym mieć Jego około siebie :cry..:
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 20:54   Temat: problem z prezentem
harpiatoja napisał/a:
Ale przecież to nie dymi, to co się wdycha?

Dymi się i wdycha się też "coś tam" ale to nie jest szkodliwe. Jak już wspomniałam są różne smaki tzn jedne e-papierosy są silniejsze tzn czuć, że coś się pali a inne są takie "byle co" niby pojawia się dym ale nie czuć , że się coś wciąga. Dlatego też uważam , że ten droższy jest lepszy. Czuć , że się coś pali, pojawia się więcej dymu a dla nałogowego palacza to ważne.
Kardzidże czyli końcówki e-papierosa po jakimś czasie są do wymiany (ponieważ są zużyte i nie ma tego dymu) ale przeważnie przy pierwszym zakupie jest kilka kardidży w komplecie. Taki papieros w komplecie posiada ładowarkę. Można też dokupić różne olejki zapachowe czy smakowe.
Ten e-papieros kupiłam przez internet. Tani ale nie polecam kupna przez internet. W sklepie dokładnie doradzają co i jak i tak też było przy tym droższym. Może uda mi się zrobić fotkę tego papierosa i wrzucę na stronkę

[ Dodano: 2011-12-21, 20:56 ]
harpiatoja napisał/a:
przepraszam, nigdy nie paliłam-stąd te pytania "blondynki" )

Pytaj :) ja na początku też NIC na ten temat nie wiedziałam. Nie wiedziałam nawet o co pytać.
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 20:12   Temat: problem z prezentem
harpiatoja, pali się jak zwykłego papierosa :) ma inny smak i jest cięższy od normalnego papierosa. Ceny są przeróżne.
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 19:52   Temat: problem z prezentem
harpiatoja,pytanie nie było kierowane do mnie ale odpowiem jak to u mnie było.
Ja kiedyś kupiłam najzwyklejszego e-papierosa. Kosztował około hmm 50 złoty jak się nie mylę. Ale był to kiepski zakup :| Bardzo kiepski.

Po jakimś czasie kupiłam innego e-papierosa. Zdecydowanie lepszy. Kosztował około 180 złoty.
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-19, 11:59   Temat: problem z prezentem
iwka3219 napisał/a:
Aaa juz widze tego kapcia lecacego w strone tego wybranego PANA

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2011-12-19, 12:00 ]
Iwka ale się uśmiałam :mrgreen:
  Temat: problem z prezentem
Anelia

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 40978

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-18, 00:19   Temat: problem z prezentem
iwka3219 napisał/a:
Kup szeroka, dluga i gruba czerwona tasme z atlasu i w wieczor Wigilii zawiaz na sobie wienczac dzielo, piekna wielka kokarda ... i spraw mu piekny, namietny prezent swiateczny

Dobre :mrgreen:
iwka3219, Ty to masz pomysły :mrgreen: Przyznaj się , ale tak szczerze zaskoczyłaś już jakiegoś Swojego partnera takim prezentem :mhehm: ?

[ Dodano: 2011-12-18, 00:20 ]
Viola, Ty to masz głowę do wymyślania prezentów ;)

[ Dodano: 2011-12-18, 00:38 ]
A swoją drogą to ja też (jak większość) mam problem z doborem odpowiedniego prezentu |bezradny| ...myślę, myślę i nic wymyślić nie mogę. Gdyby to było taki łatwe :roll:
Limit pomysłów został hmmm jakby to powiedzieć wyczerpany :-(
Największy problem mam ze swoim przyjacielem. Czasami wydaje mi się, że troszkę go za bardzo rozpieszczałam :roll: dlatego teraz mam problem z doborem odpowiedniego prezentu.
Jednego roku kupiłam mu taki super łańcuszek a raczej "łańcuch" złoty, który do dziś każdy podziwia. Innego roku dokupiłam branzoletkę, też jedyna w swoim rodzaju. Kolejnym razem (wyjątkowy!) zegarek i jak co roku był to trafiony prezent ;) ...w kolejnych latach magnetofon do auta, nawigację do auta, pózniej telefon i właśnie już przy kupnie kiedy kupowałam telefon zaczął pojawiać się problem.... co dalej ? KONIEC pomysłów :uuu: pustka w głowie :uuu:

[ Dodano: 2011-12-18, 00:41 ]
a i jeszcze jednego roku kupiłam mu sprzęt do ćwiczeń, taką ławkę do robienia brzuszków, podnoszenia ciężarków.

[ Dodano: 2011-12-18, 00:50 ]
A jeżeli miałabym coś podpowiedzieć (z obserwacji innych, którzy kupowali prezenty) to moja siostra zeszłego roku kupiła swojemu mężowi, (który ogólnie większość czasu spędza przed komputerem) pokrowiec na siedzenie z funkcją masażu ;)

Ja od siostry jednego roku dostałam elektroniczną, cyfrową ramkę do zdjęć :) też polecam jako prezent.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group