1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Anelia

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 19558

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-15, 20:04   Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Karolinka, :/pociesza:/
  Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Anelia

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 19558

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-14, 23:07   Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Karolinka, :/pociesza:/ trzymaj się ...
  Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Anelia

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 19558

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-14, 17:07   Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Karolinka napisał/a:
" wyobrazacie sobie jak te jej słowa działaja ,

Karolinka, wyobrażam sobie :/pociesza:/
Mój tatko kiedy był w szpitalu (tydzień przed śmiercią) też NON STOP Nas prosił aby zabrać go do domu, mimo barierek założonych na łóżku (dla bezpieczeństwa, bo te dni zupełnie przestał chodzić) próbował przełożyć nogi przez te barierki i wyjść - co mogło się zle skończyć :-( Tatę nawet przywiązali do łóżka za co zrobiłam awanturę w szpitalu kiedy następnego dnia rano to zobaczyłam, na co p.doktor powiedziała, że jeżeli chcę to mogę siedzieć całą noc przy tacie, bo one mają innych pacjentów. Byłam oburzona, że tak mówi, bo przecież przeszłam po oddziale i był pusty ... :-( ale możliwość pozostania przy chorym ponoć była ... ostatnie dni nie wytrzymałam i zabrałam tatę do domu, bo to była Jego ostatnia prośba.

Karolinka, wiem jakie to ciężkie. Życzę Ci mnóstwo siły aby przejść przez te ciężkie chwile !
  Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Anelia

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 19558

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-08, 19:38   Temat: Pomocy : Szpital odmówił przyjecia mamy na inny cykl chemi.
Karolinka napisał/a:
Jutro rano jade do szpitala do Łagiewnik , na rozmowe z całkiem innym lekarzem prowadzącym , ..czy uda sie nam wyznaczyc termin czy nie nie wiem. napisze jutro .

Witaj. Czytam Twoj wątek lecz nie bardzo mogę pomóc ale jestem ciekawa jak udała się dzisiejsza wizyta ? Czy jesteś już po rozmowie ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group