1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 50
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-10-12, 23:17   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Katarzynka36 napisał/a:
czy to już szaleństwo, ?

Myślę, że to nie szaleństwo wydaje mi się, że nie wiedząc jak sobie poradzić funkcjonujemy właśnie w ten sposób.
Kasiu ja miałam podobnie. Mogę nawet powiedzieć, że nadal tak mam ...
Długo, bardzo długo odwiedzałam grób taty każdego dnia. W sumie teraz też dużo się nie zmieniło. Nie jestem u taty tylko wtedy kiedy muszę wyjechać na kilka dni ... a i kiedy dochodzi do wyjazdu to przed podróżą i od razu po powrocie pierwsze kroki kieruję na cmentarz.
Kiedy wyjeżdżam mam poczucie żalu w sobie i dziwne wyrzuty sumienia ...
Myślę o tym czy na grobie jest wszystko tak jak zostawiłam, czy nic się nie zniszczyło, czy wiatr nie przewrócił kwiatków, czy w ogóle ktoś odwiedza tatę podczas mojej nieobecności :cry:
To, że o tym już nie piszę nie znaczy, że moje zachowanie zupełnie się zmieniło, że zapomniałam i żyję normalne. Nie piszę o tym, bo pewnego czasu zaczęłam Swoim żalem zwyczajnie drażnić kilka osób. Przynajmniej tak to odczułam :cry: Pomalutku, powolutku ucichłam ...
Teraz piszę mniej ale zastanawiam się co z tego, że piszę mniej i wybieram te "lepsze tematy, dni" , przez to nikt tak naprawdę nie wie co się dzieje w moim sercu ... o to chodziło ?!
Każdy widzi moją otoczkę. Ale ja nie składam się tylko z tej otoczki, ja mam też Swoje rozdarte wnętrze, uczucia ... które teraz przykrywam pod sztucznym uśmiechem.
Dlatego też cieszę się, że TY się otwierasz, wiem, że ciut ciut ale to zawsze w jakiś malutki sposób pomaga ...
Jestem wdzięczna temu forum, że mogłam tutaj zostawić część siebie. Jestem wdzięczna każdemu kogo spotkałam na tej forumowej drodze. Jestem wdzięczna chyba nawet za te bolesne "kopniaki" ...
Zamknięcie się w sobie niczemu dobremu nie służy ... :-(
Płacz, pisz do Nas ... choć mało piszę to zawsze do Ciebie zaglądam.

Katarzynka36 napisał/a:
czy szaleńcza tęsknota za Tatą?

Chyba tak ... Na pewno tak!
:/pociesza:/

Pozdrawiam Ciebie Kasiu bardzo serdecznie ...
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-01, 22:30   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiu, kochana przeczytałam merytoryczny i nie wiem co napisać [zalamka] ...
Smutne a zarazem dziwne to wszystko. Stan taty praktycznie z dnia na dzień tak bardzo się zmienił :?ale?:
Tyle dni już upłynęło a jeszcze nic konkretnie nie wiadomo :?ale?:
Mam mętlik w głowie.
Z jednej strony czytając Twój wpis przypomina mi się mój tatko a z drugiej strony mówię sobie "ale przecież mój tata miał bardziej zaawansowaną chorobę - płuca itd a Kasi tata miał przecież operację ... więc kurcze, dlaczego jest aż tak podobnie ?"
Mój tata też nie chciał od Nas jeść (pewnie pamiętasz moje wpisy) a od pielęgniarek jadł :?ale?: Też był pobudzony, wyzywał i pomimo iż nogi odmówiły posłuszeństwa próbował wyjść z łóżka przez barierki :?ale?: momentami mówił dziwne rzeczy po czym przychodziły chwile kiedy mówił normalnie ...
U Nas niby przyczyną nie był przerzut do móżdżku (był zbyt mały) tylko zaawansowana choroba płuc plus bardzo mocny spadek elektrolitów, który pomimo podawanych kroplówek ciągle spadał ... Jak jest z tym u Twojego taty ? Sprawdzają to ? Czy po kroplówkach robiono badanie ?
Kasiu jak czytam Twoje wpisy to mam siebie przed oczami, też po tyle godzin siedziałam przy tacie ... mówiłaś abym odpoczęła ale tak się nie da, siły same przychodzą i z drugiej strony rodzina na co dzień widzi chorego a lekarze nie, więc szybciej idzie ocenić kiedy coś się zmienia i można natychmiast zareagować powiadamiając o tym kogo trzeba.

Dużo sił Kasiu :/pociesza:/ Trzymaj się ...
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-28, 00:09   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasieńko wiem jak jest Ci ciężko i wiem też, że nie odpoczniesz dopóki tata nie nabierze sił, dopóki nie wróci do domu ... wiem. U mnie było podobnie. Pamiętam jak pytałaś się mnie "jak ja daję radę, skąd tyle sił" i pamiętam jak prosiłaś abym odpoczęła abym pomyślała też o sobie ...
Człowiek w takich sytuacjach nie myśli o sobie.
Nie da się spokojnie usiąść i odpocząć dlatego też życzę Ci kochana dużo sił !
Będzie dobrze :tull: zobaczysz. Ja w to wierzę.
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-25, 22:01   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiulka udało Ci się wreszcie porozmawiać z lekarzem ?
Jak tatko po południu ?
Jak Ty się kochana trzymasz :/pociesza:/ ?
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-24, 22:45   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiu :/pociesza:/ tak bardzo mi Ciebie żal, tak się o Ciebie boję ...
U Nas była inna sytuacja ale doskonale pamiętam moment kiedy do mojego taty przyjechała pierwszy raz karetka ... tak samo się czułam, tak samo myślałam czy aby niczego mu nie zabraknie, jak się czuje, śpi czy nie śpi i podobnie jak Ty teraz mnóstwo łez wylewałam . Nie mogłam spać,a jak już udało się przysnąć to z telefonem w ręce.
Następnego dnia pędziłam do szpitala i okazywało się, że tata wygląda lepiej, czuje się lepiej ...
Jedynym pocieszeniem dla mnie było to, że tata jest pod dobrą opieką, że ma stałą kontrolę lekarską ... może pomyśl w ten sposób ...
Jeszcze kilka godzin i pojedziesz do taty :tull:
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-24, 22:05   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasieńko kochana :/pociesza:/ ...
Nie wiem co napisać :?ale?: tak bardzo zaskoczyła mnie Twoja dzisiejsza wiadomość w merytorycznym :?ale?:
Postaraj się uspokoić, wiem, że nie jest łatwo :-( Pamiętaj, że tata jest teraz pod opieką lekarzy, którzy z pewnością zrobią wszystko co możliwe aby znaleźć gdzie tkwi problem pogorszenia stanu zdrowia taty :?ale?:
Kasiu przytulam do serduszka
|przytula|
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-20, 19:03   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Ach tak, rozumiem. Czyli powinniście być pod stałą (?) opieką dr. z Garbar.
Więc udaj się tam też na wizytę :?ale?:

Ściskam Ciebie Kasieńko, wyobrażam sobie jak musi Ci być ciężko.
To ciągłe szukanie na własną rękę i w dodatku gdy nie wiadomo gdzie szukać, do jakich drzwi pukać pochłania wiele czasu i nerwów :uuu:
|przytula| tak bardzo chciałabym móc Ci pomóc ...
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-20, 00:26   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiu nie bardzo rozumiem :?ale?: ? Znaczy tata nie jest już pod opieką tego Onkologa ?
Przecież chyba musi mieć jakieś kontrole co kilka miesięcy ?!
Ja chyba umówiłabym się na wizytę pomimo, że dał Ci do zrozumienia, że nie masz już co u niego szukać :?ale?:
No bo co innego możesz zrobić - nie wiem :uuu: ?
Idź tam z całą dokumentacją i opowiedz o zaobserwowanych zmianach :?ale?: Może akurat coś podpowie ...

Kasiu |przytula|
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-19, 22:48   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiu przeczytałam merytoryczny :?ale?:
Przykro mi, że tata jest słabszy. Najgorsze jest to, że nie wiadomo co jest tego przyczyną :?ale?: ...
Kasieńko wyobrażam sobie jak musisz się czuć :/pociesza:/ kolejna niewiadoma przed Wami ...
Kasiu a kiedy idziesz do Waszego Onkologa ? Jestem ciekawa co On na to wszystko powie :?ale?:
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-12, 16:39   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiu kciuki zaciśnięte :okok"
:tull:
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-07, 23:10   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiu, ja również gratuluję Tatusiowi wnuka :) i cieszę się razem z Wami :)

Pozdrawiam |buziaki|
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-07, 18:29   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasieńko życzę Tobie, Twojemu tacie i całej rodzinie zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych nadziei i wiary na lepsze jutro ::thnx:: :in_love:
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-28, 22:22   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasieńko już przeczytałam i cieszę się ogromnie :)
Oby tylko takie wieści się pojawiały jeżeli chodzi o tatę :)
a Ty kochana zadbaj teraz troszkę o siebie - należy Ci się odpoczynek ;)

Katarzynka36 napisał/a:
buziaki :mrgreen:

Ten uśmiech na końcu wreszcie się pojawił ;) ja również przesyłam buziaki |buziaki| i cieszę się razem z Wami :)

Pomyśl teraz o sobie :nunu:
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-26, 22:02   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasieńko co u Was ? Jak tata się czuje ?

Pozdrawiam |buziaki|
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84304

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-12, 16:29   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Katarzynka36, przeczytałam Twoje info w merytorycznym i bardzo mocno się cieszę :)
Ufff wreszcie macie dobrą wiadomość i możecie ruszyć "z miejsca" :)
Kasieńko kochana :okok"
 
Strona 1 z 4
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group