1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-22, 21:41   Temat: banialuka - komentarze
[/b]banialuka[/b], ja też się bałam tego typu leków.
Nie chciałam Ciebie wystraszyć.
Przed braniem czytałam różne fora na temat tego leku, są różne opinie. Jedne dobre inne gorsze. I chyba błędem było, że wzięłam lek rano. Odczuwałam dużo skutków ubocznych.
Spróbuj, tym bardziej, że lek masz zapisany na noc. Myślę, że nie powinno być źle. Najlepiej jakieś pół godziny PRZED snem.
Następnego dnia być może będziesz spokojniejsza. Pamiętaj, że na efekt działania leku potrzeba czasu.
Gdybym teraz ponownie musiała brać uspokajacze poprosiłabym właśnie o coś na noc.
Nigdy więcej na dzień.
Gdybym mogła Ci jakoś pomóc ... :-(
Gdyby lek Ci pomógł to mam jedno, praktycznie całe opakowanie, mogę oddać.
Nie martw się :/pociesza:/

banialuka napisał/a:
Przepraszam że się tak rozpisałam ale muszę się gdzieś "wykrzyczeć" może to mi pomoże choć trochę.

Pisz kochana. Wykrzycz się. Bardzo mi przykro, że nic nie układa się tak jak powinno.

banialuka napisał/a:
Wiem że gdyby ktoś mi pomógł i dzielił sie ze mną opieką nad babcią to nie musiałabym brać tych okropnych antydepresantów, dlatego codziennie rano się budzę i czekam na cud, że może ktoś z rodziny zadzwoni, może moje życie w końcu się unormuje, a tu ciągle cisza....

Marzenko a próbowałaś sama zadzwonić, zapytać ?
Ja miałam podobną sytuację z tatą. Byłam zdana sama na siebie, nie dawałam rady. Pewnego razu stwierdziłam, że muszę zareagować. Sama, każdemu z osoba mówiłam jak mi ciężko, czasami wybuchałam krzykiem i jednocześnie płacząc prosiłam o pomoc. Niestety w moim przypadku nie bardzo to pomogło, dlatego PO "wszystkim" też musiałam odwiedzać psychiatrę. Może u Ciebie będzie inaczej ... spróbuj ...
  Temat: banialuka - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-22, 20:50   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, :/pociesza:/
Marzenko ja miałam zapisany lek sympramol 50mg, po pierwszej tabletce czułam się tak źle, że bałam się wziąć kolejnej. Tabletkę wzięłam rano (tak miałam zalecone) i wsiadłam do auta. To było straszne. Czułam się okropnie. Lęki, nerwowość nasiliły się do tego stopnia, że nie byłam w stanie dalej jechać. Gdybym MUSIAŁA ponownie wrócić do leku to osobiście wolałabym nie wychodzić w ogóle z domu a już na pewno nie wsiadłabym za kierownicę! Do tego dochodzi otumanienie.
Ja osobiście modliłam się aby lek jak najszybciej przestał działać. Zdecydowanie lepiej się czułam i byłam w lepszej kondycji przez zażyciem Sympramolu.
Być może inaczej jest kiedy lek weźmie się na noc :?ale?:

banialuka napisał/a:
A mi Pani doktor powiedziała ze to długotrwałe leczenie i zebym sama nie odstawiała jak już zacznę go brać. Hmmm to może w takim razie najpierw spróbuję doraźnie.

Pani doktor ma rację! Mi też tak powiedziano. Leczenie jest długotrwałe, na początku możesz czuć się gorzej ale z tego co wiem to po jakimś czasie powinno (aczkolwiek nie musi) być lepiej.
Nie można samemu ustalać dawki oraz nie można przyjmować takich leków doraźnie.
Podczas dłuższego leczenia odstawić też raczej nie można samemu.

Zrób tak jak zaproponowała Pani doktor, jeżeli będziesz się źle czuła zawsze możesz wrócić do niej po poradę w sprawie zmiany leku.
Jednym Sympramol pomaga, inni czują się gorzej.
Ja mam kilka opakowań różnych leków :roll: Trzeba trafić w odpowiedni ...
(Koniec końcem pomagał mi ten "nieszczęsny" afobam).

Marzenko mam nadzieję, że Ciebie nie wystraszyłam. Tak jak już wyżej wspomniałam ja lek wzięłam rano być może inaczej było by gdybym wzięła na noc :?ale?:
Jak w ogóle masz brać te leki tzn. na dzień, ile ?

Pozdrawiam. Trzymaj się i daj znać jak będziesz się czuła ...

[ Dodano: 2013-02-22, 20:51 ]
banialuka napisał/a:
Mi najpierw kazała wypróbować właśnie na noc

No to spróbuj w ten sposób jak radziła. Wydaje mi się, że nie powinno być źle.
  Temat: banialuka - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-10, 00:23   Temat: banialuka - komentarze
banialuka, ależ absolutnie nie masz za co przepraszać :cmok:
Ja też byłam w podobnej sytuacji i wiem, że aby coś znaleźć potrzebowałam sporo czasu aby przekopać się przez mnóstwo informacji w necie. :cmok:
Co jak widać nie zawsze jest trafne :|
Dlatego pytaj a czas, który stracisz na przekopywanie się przez dość często mylne informacje w google poświęć na bycie przy mamie czy odpoczynek, który jest Tobie także potrzebny :tull:
Korzystając z okazji również dziękuję Madzi ::thnx::


P.S. jo_a, doskonale pamiętam jak panikowałam i tutaj akurat nie zaświeciłaś Swoją mądrością przypominając mi o tym !
Czasami zanim cokolwiek napiszesz mogłabyś wziąć coś na wstrzymanie, bo Swoją postawą potrafisz nieźle urazić.
Z całym szacunkiem do Twojej osoby, Twoich tematów czy postów ale wyrażając się w ten sposób:
jo_a napisał/a:
CZY TYLKO JESTEŚCIE ŻEBY P..Ć O GŁUPOTACH?!

odstraszasz i obrażasz czyjeś dobre intencje ...

Bardzo przepraszam (!) za wymianę zdań, które kieruję do jo_a, w temacie banialuka, obiecuję też wziąć sobie coś na wstrzymanie aby obok tego typu zdań bez szacunku dla drugiej osoby (czyt.zacytowane powyżej) przejść obojętnie ;)
  Temat: banialuka - komentarze
Anelia

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-07-09, 23:13   Temat: banialuka - komentarze
:shock: jo_a, o co Ci ZNOWU chodzi :--: ?
Chyba LEKKO przesadziłaś akurat w tej Swojej wypowiedzi !

banialuka, ja nie mogę, bo nie mam ale może zadzwoń w to miejsce, nie wiem czy aktualne ale spróbuj. Szukając przez google natrafiłam na tą stronę :

http://www.pkt.pl/s/lodz/...155BAF04B370980
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group