1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-04-28, 08:36   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
:-D :lol: Buziaki dla ciebie,jesteś jak medyczna encyklopedia.Teraz czekamy do maja,dużo siły i tylko dobrych wiadomości:):):)
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-03-19, 20:31   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Doris:):):):)jestem pełna podziwu dla Ciebie:):):):)Tak walczyć tylko Ty potrafisz:).U mnie minąl w styczniu rok od operacji po wznowie,narazie dziad siedzi cicho,ale jak tu poczytam na forum to włosy mi staja na głowie co ludzie muszą przechodzić,masakra :twisted: Pozdrawiam goraco trzymaj się dzielna kobietko:):):):)
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-01-15, 20:51   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
oJ KOCHANA :-D Jesteś silna i wiem że dasz radę z tego wyjść :-D Dbaj o siebie ,wypoczywaj :) Porozmawiam dzisiaj wieczorem z NASZYM J P 2 w Twojej sprawie ;) Ściskam Cię mocno |przytula| :flower:
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-01-01, 12:50   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Czytam i czytam i brak mi słow pocieszenia :-( Bo jak mogę Cię pocieszyć jak tak cierpisz Doris :tull:Życzę Ci kochana by ten okropny czas się szybko skończył i wyniki były dobre,dużo siły,miłości i wiary,że już będzie tylko lepiej.Niech ten Nowy Rok stanie na wysokości zadania i zabierze ten ból od Ciebie:)buziaki:)
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-20, 19:59   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Powodzenia kochana ,dużo siły i cierpliwości i żeby Cię nie bolało :flower: Spokoju i miłości w te Swięta_ |buziaki| :tull:
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-03, 21:52   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Dorcia, mocno cię przytulam,zabieram od Ciebie te złe emocje:)nie będę ściemniać nigdy nie byłam w takiej sytuacji jak jesteś teraz :) ale ile mogę to chce Ci dać dobrej energii,trzymaj się kochana,myślę ,że dzięki mojemu synowi Bartoszowi bardzo dobrze Cię rozumię.Dużo siły i wiary papa |buziaki|
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-24, 19:42   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Dorcia,jesteś dzielna :flow:wszystko to zniesiesz-bo potem będzie lepiej.Ja mogę Ci podpowiedzieć jeszcze co do plesniawek;mój syn z racji swojej choroby i częstych antybiotyków,zmaga sie z nimi często,oprócz tych wymienionych specyfików pomaga mu bardzo żel stomatologiczna-Sachol.Ja raz wypróbowałam na sobie i przyniosło mi dużą ulgę od razu nie czułam tego świństwa po prostu.Często smaruj ,myślę że Tobie również pomoże :) Buziaki ,dużo wytrwałości ,i zdrówka papa :okok"
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-16, 20:45   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Doris kochana,zbieraj siły i pamiętaj :lol: powolutku,małymi kroczkami do szczęśliwego końca tego dziada :<: Trzymam kciuki i ściskam serdecznie :tull: będziemy czekać na wiadomości na forum ::thnx:: |buziaki|
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Alusia

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130579

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-09, 21:58   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Będę cię tu odwiedzać napewno Dorcia,ściskam i powodzenia |przytula|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group