1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-30, 15:41   Temat: Witam - prośba o poradę
witajcie,choć powinnam to chyba w moim watku napisać,co do lekarzy,szkoda gadać i nie mam w tej chwili nastroju do tego wracać,napisze jak mnie natchnie w moim watku,pozdrawiam was serdecznie i nadal tu będę,nie myślcie sobie )
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-25, 12:34   Temat: Witam - prośba o poradę
witajcie,bardzo,bardzo Ci Zoi dziękuję za te słowa,właśnie wróciłam ze szpitala z wynikiem,lekarz powiedział,że nie jest źle,że to guz niezlośliwy,taka otucha we mnie wstąpiła i nadzieja,że nie potrafię wyrazić tego słowami,szwendałam się po mieście,wąchałam wiosnę,cieszyłam słońcem,żeby choć na trochę zapomnieć,choć przez chwilkę nie myśleć...Napisze co mam na wyniku napisane i błagam dzielcie sie ze mna tym,co wiecie
"Adenoma polymorphum(tumor mixtus:0,0X1X1cm) glandulae salivariae(4X3,5X3cm).Excisio completa neoplasmatis benigni."

Oczywiscie kontrola i opieka laryngologiczna co 3 miesiące.
Czekam na wasze odpowiedzi
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-24, 13:18   Temat: Witam - prośba o poradę
dzięki kochani,dam jutro znac....
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-18, 13:24   Temat: Witam - prośba o poradę
Starm się....dzięki
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-16, 07:58   Temat: Witam - prośba o poradę
Dzięki Iga :) ) Spróbuję...
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-15, 14:55   Temat: Witam - prośba o poradę
25 marzec...
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-15, 09:19   Temat: Witam - prośba o poradę
witam Was kochani i dziękuje za słowa otuchy,jestem już w domu,dziś mi zdjęli szwy.Teraz to tragiczne oczekiwanie na wynik...Na wypisie tylko "Guz ślinianki podżuchwowej prawej",Pan doktor mało rozmowny,trzeba czekać na wynik,strasznie się boję...leżę,ryczę,jestem wrak...
Wiem,że tylko Wy rozumiecie co naprawde czuję...
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-03, 13:37   Temat: Witam - prośba o poradę
jestem po konsultacji, w zasadzie nic nowego,trzeba usunąć to się okaże co to,ale nie będę czekała następne kilka miesięcy na poznań ,idę w piątek do "mojego" szpitala,trzymajcie za mnie kciuki ...
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-01, 14:26   Temat: Witam - prośba o poradę
dzięki ci bea jadę jeszcze dzis do poznania na konsultację,jesli jest aktualna,dam znać,masz rację,wycinam paskudztwo i już,musi być dobrze :) )
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-03-01, 11:19   Temat: Witam - prośba o poradę
w piątek idę do szpitala,mam mieć usuniętą śliniankę,nadal mam wątpliwości,pytania,na które lekarz nie precyzyjnie mi odpowiada,trzymajcie za mnie ...
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-02-04, 11:31   Temat: Witam - prośba o poradę
dzięki ci jogi45 za odpowiedź,dziś idę do "mojego" laryngologa,jest ordynatorem w moim mieście i chcę się dokładnie wszystkiego wypytać,pozdrawiam serdecznie
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-02-03, 09:09   Temat: przed operacją
witajcie dawno tu nie zagladałąm,ale wróciłam,czekam na operację,kolejny wynik usg robiony w grudniu nie podobał sie Pani radiolog i w koncu laryngolog skierował mnie do szpitala.Biopsja wykazała w próbce tylko krew,wiec była chyba źle pobrana.Teraz najwiekszy dylemat mam taki,ze czekam na zabieg w moim miescie a czytając po necie o sprzęcie do obserwacji nerwów twarzowych podczas operacji o ich możliwym uszkodzeniu,jestem coraz bardziej przerażona i błagam podpowiedzcie,gdzie najlepiej starac sie o miejsce na operację,czy można wybierac sobie szpital w całym kraju,będę wam wdzięczna za podpowiedzi,wieceie duuużooo wiecej niż ja,sparaliżowana strachem...pozdrawiam
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-10-02, 13:22   Temat: Witam - prośba o poradę
witaj,bardzo ci dziękuje za odpowiedź,super ze u ciebie badanie wyszło ok,to napewno podniesie Cie na duchu :) )
Nie wiem za bardzo do kogo jeszcze pójść,czy faktycznie czekac te 2 miesiące i wymusic dodatkowe badania...
Jak dam radę wytrzymać....pozdrawiam serdecznie
Almir
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-10-01, 12:08   Temat: Witam - prośba o poradę
witam,zrobione kolejne usg w innym gabinecie ,wynik taki sam"w miązszu prawej ślinianki podżuchwowej widoczna jest hypoechogeniczna,jednorodna zmiana ogniskowa sr.14mm,poza tym narzady szyi zmian nie wykazują"
Wczoraj byłam u otolaryngologa,chyba najlepszego w moim miescie,no i znów nic"gdybanie" nad torbielami,że trzeba obserwować,że biopsji nie zrobi ,nie widzi podstaw i wizyta za 2 miesiące,żebym zęby dokładnie przejrzała.Powiem tak,na chwilkę -kamień z serca,ale dziś już od nowa stres,tym bardziej,że żle się czuję,jestem słaba,mam ciągle 37st,ogólnie bleee.Zrobiłam tez podstawową morfologię,jest w normie,OB 13(zawsze mam 11-15)Jesli ktoś coś może podpowiedziec co zrobić dalej ,oprócz czekania,będę wdzięczna,pozdrawiam serdecznie
  Temat: Witam - prośba o poradę
Almir

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 10666

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-09-25, 18:33   Temat: Witam - prośba o poradę
witaj,w tym samym miejscu?znaczy w tym samym gabinecie u tego samego lekarza-tak,co do dolegliwosci,nie szczególnie od wczoraj mam stan podgoraczkowy,nie wiem czy ze stresu...
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group