1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Alexandra1976

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 48313

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-24, 22:27   Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Przy TK brzucha również picie glukozy miałam i PET i TK z kontrastem i a kreatynina ważna 3 miesiące, a piszę nie żeby się wymądrzać tylko z doświadczenia
  Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Alexandra1976

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 48313

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-24, 20:30   Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Najpierw założą wenflon później dostaniesz do wypicia glukozę i po 15 min idziesz na badanie kontrast podany raz musisz być na czczo, najlepiej ubrać się w dość cienki strój bez części metalowych bez stanika bo tam zawsze coś metalowego.Trzymaj się cieplutko i głowa do góry wszyscy trzymamy kciuki ✊✊
  Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Alexandra1976

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 48313

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-23, 21:09   Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Masz rację marzena66 ja od czasu wyniku TK który dołączę biorę wyniki na dwa razy bo nie potwierdziło się to w autopsji i tylko szkoda łez i już myślałam że moje dni są policzone a muszę to pokazać bo widzę że Marjas42 jest przerażona i tylko szkoda zdrowia i tak co ma być to będzie bo nie mamy na to wpływu 😊



[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2017-08-26, 20:52 ]
Załączając wyniki badań, proszę usuwać dane lekarzy i pacjenta :)

  Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Alexandra1976

Odpowiedzi: 125
Wyświetleń: 48313

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-31, 14:27   Temat: Moja przygoda z czerniakiem
Witaj marjas42 U mnie to wyglądało tak: najpierw mail do prof.Rutkowskiego odpisał w expresowym tempie kazał zarejestrować się do jego zespołu (teraz już wiem że albo do niego albo wcale )rejestrowałem się telefonicznie poinformowano mnie ze mam przyjechać ze skierowaniem .Po przyjeździe w bloku E pobierałam karteczkę z automatu (jak w zusie) do rejestracji żeby potwierdzić swoje przybycie i tu muszę Ci powiedzieć że spoznilismy się bo popsuł nam się samochód na trasie i trzeba było go ściągać lawetą ....i czekanie pod 30 Pani doktor wywoływała po nazwisku ...weź bloczki po usunięciu zamienia i odcięcie blizny bo ja to musiałam mieć wypożyczysz je ze szpitala gdzie usuwał znamię...trzymaj się ciepło i głowa do góry dobrze trafiłaś tutaj dowiesz się więcej niż lekarze chcą mówić chyba że sama będziesz sie pytała...a w ogóle napisz na kartce jakie masz pytania
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group