1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Aleksandra

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130582

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-09-01, 19:39   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Wczoraj otrzymałam telefon od Mamy Doroty. Dorota odeszła 30 sierpnia.
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Aleksandra

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130582

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-03-22, 21:21   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Witam!

Doris, nie wiem dlaczego chca Ci zmienić chemie, skoro jest po tej remisja, Ifosfamidu na pewno mozna podawac więcej bo Adam miał w tamtym roku aż 9.

U nas też w miare dobre informacje- scyntygrafia kosci nie pokazała zadnych zmian! ;) teraz zostalo jeszcze jedno płuco do zoperowania ( w czwartek) i mamy nadzieje ze choroba odpuści i bedziemy tylko jezdzic na kontrole.

Ściskam! ;)

[ Dodano: 2011-03-22, 21:23 ]
Doris, zapomniałam jeszcze odnieść się do historii tej kobiety o ktorej piszesz. Powiem szczerze ze nie moge takich rzeczy czytać. Jak można, w tak w sumie 'komfortowej' sytuacji(bo zaatakowane jest tylko jedno pluco) nie zgodzić sie na operacje?!! Mój narzeczony ma 22 lata i czeka go piąta w życiu torakotomia, bo ma świadomość tego ze to może uratować mu życie!
  Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Aleksandra

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 130582

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-01-07, 14:05   Temat: Sarcoma synoviale (mięsak) przerzut do płuc
Doris koniecznie odezwij sie jak bedziesz miala wyniki badań! Ściskam Cie bardzo gorąco i trzymam kciuki!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group