1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
Agostini

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9844

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2017-05-01, 14:58   Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
No jesteś Boska :-D . Dziękuję za wskazówki i mądre pokierowanie mnie. Buziaczki

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-05-01, 18:41 ]
[wstydnis]
  Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
Agostini

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9844

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2017-05-01, 13:46   Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
Proszę bardzo.
Oczywiście poinformuję o wszystkim co związane ze zdrowiem i wynikami.
Za scalenie wątków już z góry dziękuję.
Jeśli chodzi o ciśnienie zawsze miałam niskie 90/60 od jakiegoś czasu jet ok. 100-115/70-90 i często wykazuje zaburzenia rytmu serca. Poza tym mam nie za dużą nadplytkowosc.
Pozdrawiam slonecznie.
  Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
Agostini

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9844

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2017-05-01, 00:15   Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
Marzenko, tak bardzo Ci dziękuję, że zzechcialas mi odpowiedzieć. Mam siostrę o Twoim imieniu, więc czuję ogromny sentyment do osób z tym imieniem.
To bardzo dobre wieści, ponieważ u mego taty ojciec zmarł na raka mózgu a mama mojej mamy zmarła na raka mózgu z przerzutami do jamy brzusznej więc jestem bardzo obarczona genetycznie i jeszcze ten guz w piersi, toteż martwię się podwójnie bo mam 41 lat i synka 3 lata oraz 15 lat, więc muszę mieć siłę i zdrowie dla Nich:-)
  Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
Agostini

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 9844

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2017-04-30, 15:41   Temat: Ogniska w mózgu- czy to poważne nieprawidłowości?
Dzień dobry,
Proszę o interpretację wyniku MR które wykonałam prywatnie bez kontrastu

"Kilka niewielkich ognisk podwyższonego sygnału w obrazach T2 zależnych oraz flair w istocie białej półkul mózgu, najwięcej w lewym płacie czołowym, najpewniej o charakterze naczyniopochodnym.
Niewielkie, ok. 3x5mm, dobrze odgraniczone ognisko​ o intensywności sygnału płynu m-rdzeniowego w korze wyspy lewej półkuli mózgu, z towarzyszącą niewielką strefą gliozy, bez ograniczenia dyfuzji.
Obraz niecharakterystyczny, może odpowiadać poszerzonej przestrzeni okolonaczyniowej, niewielkiej torbieli neuroglejowej, do kontroli."
Poza tym reszta w normie.

Jestem obciążona rodzinnie od strony mamy i taty. Mam skierowanie na CITO do neurochirurga na Ursynowie.
Termin wyznaczony na 19 maja do neurochirurga dr Edmunda Ruzikowskiego, czy jakoś tak to nazwisko.

Czy mam się martwić? Na 8 maja mam wyznaczoną biopsję piersi lewej w której znaleziono guzek o którym pisałam na forum w innym temacie.

Pozdrawiam cieplutko i czekam na informację​, moze ktoś mi będzie mógł pomóc?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group