1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Agnieszka00

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84292

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-04, 23:41   Temat: Katarzynka36 - komentarze
TU SOSNOWIEC! ;) Oj, Kasiu, dalej nie mam nic mądrego do napisania więc zostawię wypociny tutaj.
Katarzynka36 napisał/a:
Troszkę sie martwię czy Tata nie ma lekkiego doła ... ma często takie rozważania egzystencjonalne:( ... czemu On zachorował, dlaczego ciągle ma jakieś problemy zdrowotne, że chciałby móc być pełnosprawny, a nie być inwalidą i "kulą" u nogi, że kiedy ta młodośc minęła...

Jakbym moją babuszkę słyszała, a ona przed leczeniem, ledwo po diagnozie. Nie ma jakiegoś wnusia do podrzucenia Tacie? ;) Może skusiłby się na inny kierunek wyjazdu? Chociaż weekend? Ja z braku innych pomysłów nie odstępuję babci na krok póki nie zaśnie, zwykle towarzyszy mi 7-letni kuzyn (tj. babci wnusio) no i nie ma szans, w takim składzie przecież nie da się non stop pogrążać w rozpaczy, w końcu ją zagadam jak się piecze murzynka, czy nauczy mnie skracać spodnie albo jak leciał ten wierszyk co mi mówiła kiedy nie chciałam jeść obiadu będąc maluchem. ;) Nie mam sumienia inicjować rozmów o chorobie bo co nam to teraz da? I sobie myślę tak:
Wyobrażam sobie jak Ci to TK siedzi w głowie bo sama bym najchętniej babuszkę zaciągnęła na wszystkie badania świata. Nie wiem jakie są procedury, ale może skonsultujesz się z innym onkologiem czy jest sens teraz je robić, jeśli nie daje Ci to spokoju? Może dwie opinie dałyby Ci trochę odetchnąć? Trzymaj się mocno. :tull:
  Temat: Katarzynka36 - komentarze
Agnieszka00

Odpowiedzi: 465
Wyświetleń: 84292

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-07-13, 00:15   Temat: Katarzynka36 - komentarze
Kasiu, przeglądam intensywnie forum wzdłuż i w poprzek próbując zorientować się w nowej dla mnie sytuacji i w wielu pełnych rozpaczy wątkach trafiam na dobrego ducha w Twojej postaci. :) Za nic mając odległość z Poznania do Sosnowca i na odwrót, wyczuwam Twoje niebywałe pokłady ciepła. Nie mam nic merytorycznego do napisania w kwestii choroby, ale kciuki macie na jutro i nie tylko załatwione. Pozdrawiam tatusia, twardzi z was zawodnicy, nie może być źle.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group