1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak- jak bardzo jest źle?
Agnieszka.W

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 29320

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-27, 07:36   Temat: czerniak- jak bardzo jest źle?
stefanek napisał/a:
0.75mm tez nie jest wystarczajace do badania wartownika... ma to zazwyczaj sens dopiero przy czerniakach powyzej 1mm.

ja mialam 0,5 mm i UPARLAM SIE NA USUNIĘCIE I ZBADANIE WARTOWNIKA!!!!OKAZAŁ SIĘ ZAJETY WIĘC. LICZCIE TEŻ NA WŁASNĄ INTUICJĘ!!!patomorfolodzy się. zdziwili..zaraz mam operacje usunięcia wszystkich węzłów
  Temat: czerniak- jak bardzo jest źle?
Agnieszka.W

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 29320

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-03-23, 20:25   Temat: czerniak- jak bardzo jest źle?
marcinkowska napisał/a:
Ktoś mi napisał, że po takiej docince ponownie oddaje się materiał do badania hist. i czeka na wyniki. Czy to prawda. Jak długo się czeka? Czy te wyniki mogą różnić się od pierwszych? Boję się, bo pierwszy zabieg wycięcia był w Łodzi, a teraz w CO w Warszawie. Modlę się, żeby Ci z Łodzi nie pomylili się (tzn. żeby nie było gorzej niż napisali). Czytając forum zauważyłam, że często daje się bloczki do ponownego badania. Kiedy tak się postępuje i czy w tym przypadku (mojego męża) miałoby sens? Znowu mam atak paraliżującego strachu.


Kochana widzę, że mamy sporo wspólnego z tą różnicą, że choroba w moim przypadku dotyczy mnie a w Twojej męża..ale mamy z Twoim mężem bardzo podobny wynik..nie wiem czy czytałaś mój post, ale może warto uprzeć się przy tym żeby wycieli też wartownika przy okazji poszerzenia blizny..w moim przypadku też nie było do tego wskazań-ja się uparłam, że do niczego mi on nie potrzebny a chce mieć pewność..no i okazało się, że były w nim komórki..
Badają po wycięciu oczywiście i marginesy i wartownika
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group