1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak wybrać placówkę w której chcemy się leczyć oraz lekarza?
Agnieszka

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 59914

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2009-07-20, 19:47   Temat: Jak wybrać placówkę w której chcemy się leczyć oraz lekarza?
Witam!
Podziele sie swoją historią,dlatego,że chce pomóc wielu zagubionym,bezradnym osobom,które nie wiedzą co począć,od czego zacząć i gdzie, gdy dowiadują sie:"mam raka"!!!
MOJA MAMA MA RAKA!
To był najtragiczniejszy dzień w naszym życiu kiedy przyjechała od swojego ginekologa po wynikach hist-pat wyskrobin z jamy macicy:mówi komórki rakowe ale to nic grożnego,wytną i wszystko będzie dobrze...wynik i inne badania powiedziały:nowotwur złośliwy trzonu macicy G2!
została skierowana na konsultacje onkologiczną do Kielc,tam po rutynowym badaniu w obecności 3 lekarzy wyznaczono termin operacji!Dla nas za długi,za 3m-ce!Ktoś powie super szybko!Ale my szukaliśmy innych żrudeł,innego szpitala.Umuwiła sie mama prywatnie z ginekologiem na prywatną wizyte w Tarnowie,ten po rozpatrzeni sprawy jeszcze tego samego dnia przyjął ją na swuj oddział ginekologiczny,po zrobieniu serii badań wysłał ją na konsultacje onkologiczną do Krakowa(kolejne koszta,te same badania) tam kolejny jeszcze dłuższy termin czekania na operacje!Dodam,że potem mama była w kolejnych dwuch szpitalach,gdzie nie podjęto leczenia(operacji)
Stwierdziłam,że to wszystko nie ma sensu i trzeba szukać ratunku u żrudła,na najwyższym szczeblu,bo inaczej tak będzie jeżdzic i w końcu prędzej doczeka sie tego terminu z Kielc niż coś załatwi!!!
Znalazłam centrum onkologiczne (nie chce wymieniać nazwisk i szpitala)Dowiedziałam sie kto jest ordynatorem,umówiłam na prywatną wizyte(200 zł)i efekt był natychmiastowy!!!
tego samego dnia przyjęto mame do szpitala i za tydzień operowano!!!
Operował lekaż który ją przyjął i z nim całe czasy współpracujemy!(na wpół prywatnie!
TAKI SĄ REALIA,ZA CZAS I WYBÓR ODPOWIWEDNIEGO LEKARZA SIE PŁACI!!!I TO NAJKRÓTSZA DROGA ŻEBY COŚ ZAŁATWIĆ<GDZIEŚ SIE DOSTAĆ!
JA sama miałam gózki pod pachą do usunięcia,jeżdziłam z nimi 9 lat po lekarzch przez NFZ,jeden zalecał maść,inny mówił to nic grożnego,kolejny który w pośpiechu bez znieczulenia wycinał nie zrobił dokładnie i po miesiącu sie odnowiło,aż pod wpływem wydażeń z mamą umówiłam sie na prywatną wizyte z chirurgiem i JUŻ ZA $ DNI MIAŁAM ZABIEG W ZNICZULENIU W SZPITALU I MATERIAŁ WZIĘTY DO BADANIA!U mnie okazało sie wszystko ok,u mamy jest nieciekawie,ale to już inny wątek!
Może ktoś powieże to nie etyczne i niemoralne co pisze,ale takie są realia!
NAJKRÓTSZĄ DROGĄ JEST WYBRAĆ ODPOWIEDNIEGO LEKARZA I UMÓWIĆ SIE NA PRYWATNĄ WIZYTE!TERMINY ILECZENIE SĄ NATYCHMIASTOWE!

[ Dodano: 2009-07-20, 20:55 ]
Przepraszam za błędy,ja dostałam sie na zabieg po 4 dniach od prywatnej wizyty i w końcu ktoś przestał mówić to nic grożnego,tylko zrobił co trzeba!
Mama była operowana 3 tygodnie po tym jak dowiedziała sie w przychodni o raku,okazało sie że w jej przypadku bardzo liczy sie czas!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group