1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-25, 19:34   Temat: Agaz - komentarze
Nie wiem co sie ze mna dzieje, od dnia śmierci mojego tatusia nie potrafie żyć normalnie, nie mogę sobie z tym poradzić.... najgorsze jest to ze chyba zaczynam wariowac ... do przedwczoraj(22.04 minoł miesiac od śmierci taty) ciągle czułam jego obecnosć czułam że ze mna jest a teraz nic nie czuje mam pustke jak by mi ktoś serce wyrwał nie chce mi się dalej żyć!!! przestałam Go widzieć przestał mi sie śnić...
Kiedy umierał zadzwonił do mnie zeby mi powiedzieć ze mnie kocha, wsiadłam w samochód nie zdążyłam dojechać byłam godzinę puźniej.... leżał juz zapakowany w worek...niepozawlałam Im Go zabrać pamietam tylko mój własny krzyk.... niepotrafię sie pozbierać nie mogę rozmawiać z ludzmi nie potrafię tak dalej żyć!!! to nie tak miało być! tak strasznie walczył, taką miał nadzieje był tak silny.....
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-27, 18:06   Temat: Agaz - komentarze
Dziękuje za wsparcie jekie miałam z Waszej strony.....
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-03, 21:42   Temat: Agaz - komentarze
Dzieki kochane jestescie....

Mam ostatnio gorsze dni i zastanawiam się czym sobie zasłóżyłam ze osoby które kocham najbardziej na świecie odemnie odchodzą i to w tak okrutny sposób....
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-03, 21:14   Temat: Agaz - komentarze
Wpadam w panike, złapałam takiego doła ze żyć mi sie nie chce tata wygląda nawet dobrze nie widać po nim choroby... ale ja nie daje rady widze że jest gorzej ...sercr mi pęka nawet jak Go nie widzę nie mogę się na niczym skupić...przestać myślec...boje się tego co nadchodzi... nie umiem sobie z tym poradzic jest to silniejsze odemnie......



Dziękuje że jestes..... kocham z całego serca......
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-16, 15:07   Temat: Agaz - komentarze
Chemioterapia zakończona.....
RTG klatki piersiowej; Utrzymuje sie regresja zmian w płucu prawym....
Jestem bardzo szczęśliwa Lekarze są dobrej nadziei zobaczymy co będzie dalej...TK piersiowej 7.02. zobaczymy co będzie dalej... pozdrawiam
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-25, 23:16   Temat: Agaz - komentarze
Jesteśmy po drugim cyklu chemi... tata jak zwykle sie nie poddaje ...zero skutków ubocznych... tylko wyostrzył mu się dowcip ;)
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-22, 16:12   Temat: Agaz - komentarze
Hej goniu
Dziś mój maz zawiózł mojego tatę na następna chemie...od jutra zaczyna :cry:

Martwi mnie ze nasiliła się duszność i chrypa jest większa a oprucz tego jak zwylke u Niego swietny nastrój.....

[ Dodano: 2011-11-22, 16:12 ]
A j niestety zasmarkana :-(
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-18, 12:28   Temat: Agaz - komentarze
Justynka dzięki wielkie... postaram sie mieć więcej optymizmu po twoim wpisie od razu mi lepiej.....
Ściskam cię serdecznie :)
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-17, 14:02   Temat: Agaz - komentarze
Agnes..pisz ile chcesz...i ile musisz nie przepraszaj...
u mnie w rodzinie też od kilku pokolen umierają wszyscy męzczyzni na raka płuc.... nie wiem czy jest to dzxiedziczne czy tak po prostu jest ojciec mojego taty czyli mój dziadzius walczył niestety tylko pół roku :cry: mam nadzieje ze z tatą vbędzie inaczej...najważniejsze jest to ze sie nie popddał i nie ma takiego zamiaru to bardzo dużo daje...Jest tak że to tata pociesza mnie ze dobrze będzie że się nie da...a tak naprawde to powinno być odwrotnie? juz sama nie wiem Mi osobiscie jest tardzo ciężko ponieważ wiem co to jest rak i widzxiałam jak moi bliscy zmagają sie a ta chorobą i niestety przxegrywają :cry: :cry: :cry:

Czasami jest dobrze nawet popisać z kimś kto ma taki problem a jest tak naprawdę occy mi to pomaga....

pozdrawiam i ściskam cieplutko :)

[ Dodano: 2011-11-17, 15:16 ]
kochani co oznacza schemat KE???

[ Dodano: 2011-11-17, 19:17 ]
Dziś mam słaby dzień.....od rana wyje i sama nie wiem dlaczego...żeby to jeszcze coś dało...

Byłam u rodziców,tata tryska humorem tylko ta chrypa coraz gorsza.... Za tydzien następna chemia strasznie się boje co będzie dalej.... :cry: :cry:
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-09, 22:38   Temat: Agaz - komentarze
Dzięki kochane... za wsparcie!!! Lecę do mojego synka spać strasznie marudzi ma angine :-(
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-09, 21:01   Temat: Agaz - komentarze
Kiedy patrzę na tatę i widzę go wesołego, radosnego, to nie wierzę ze naprawde jest tak bardzo chory.... :cry: :cry: :cry:
  Temat: Agaz - komentarze
Agaz

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 12814

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-05, 18:41   Temat: Agaz - komentarze
Dzięki Gonia> Ale to jest silniejsze odemnie....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group