1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Agakon

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71245

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2020-05-22, 16:55   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
:okok" :okok" :okok"
Świetne wieści
Pozdrawiam
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Agakon

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71245

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-29, 20:18   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
:bravo" :bravo" :bravo"
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Agakon

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71245

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-07, 08:29   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Też pamietam, że ktoś tu pisał, pamietam, że było to mniej więcej tak: u mnie wszystko ok, choć jakiś czas temu przytrafiły mi się jeszcze dwa czerniaki. Jak na złość nie mogę tego znaleźć.
Pozdrawiam
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Agakon

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71245

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-11-29, 10:21   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
arawis, w tamtym roku na USG brzucha wyszedł mi torbiel na jajniku. 2 tyg. później u dwóch ginekologów torbieli/la nie było. A po pół roku PET też nic nie wykazał. Głowa do góry 🙂👍💖
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Agakon

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71245

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-23, 23:58   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Dopiero dostrzegłam, że w końcu masz wyniki. Super, że są ok.
Mój syn skarżył się na lekkie bóle brzucha, zrobiliśmy morfologię i usg. Na usg też wyszedł powiększony węzeł krezkowy. Lekarz mówi, że ok, w zasadzie powiedział to co missy. Mamy zrobić badanie kału na pasożyty.
  Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
Agakon

Odpowiedzi: 180
Wyświetleń: 71245

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-17, 22:48   Temat: Czerniak - dziwny spływ limfy
arawis, to wszystko przez nerwy. Mnie już chyba od miesiąca trzymało na samą myśl o Pecie. W tym tygodniu przed wynikami to już była totalna masakra, bolało mnie wszystko. Bóle pleców, karku, kłucie w boku, uczucie obręczy na głowie, rwanie nogi ...i wiele innych. Jak wróciłam wieczorem do domu z wynikami pierwsze co zrobiłam to....zwymiotowałam. I to było prawdziwe oczyszczenie. Wszystko przeszło jak ręką odjął. Tyle złego potrafi z człowiekiem zrobić stres.
Głowa do góry!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group