1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: tessa - komentarze
AdArk

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30145

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-23, 11:40   Temat: tessa - komentarze
tessa napisał/a:
Będę toczyła kolejny bój o to, by dowiedzieć się czegoś od lekarzy.
Powodzenia i dużo siły i cierpliwości.
Najważniejsze jest to jak się czuje Twój Tato.
  Temat: tessa - komentarze
AdArk

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30145

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-22, 22:45   Temat: tessa - komentarze
tessa, mieliście bardzo ważny i ciężki dzień, dobrze, że już po operacji
Nam taki dzień, nie był dany..
  Temat: tessa - komentarze
AdArk

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30145

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-14, 23:17   Temat: tessa - komentarze
My na początku choroby Taty mieliśmy kontakt z lekarzami, którym niestety wieeele brakowało, byliśmy traktowani per noga...
Pamiętam zagubienie i bezradność, którą nam potęgowali lekarze. Unikanie rozmów, brak informacji ...szkoda słów, jak wspominam to nóż otwiera się w kieszeni...

Później dojeżdżaliśmy ok. 100 km od domu. Trafiliśmy na świetną panią doktor. Mieliśmy poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach...,
Nie zdarzyło się bym miał uniemożliwiony kontakt z panią doktor, Odbierała telefon gdy nie mogła oddzwaniała, byłem tym zbudowany mając w pamięci wcześniejsze doświadczenia z lekarzami i ich brakiem bardziej chyba chęci i wiedzy niż czasu...
Można różnie trafić...

tessa napisał/a:
Tata mówił, że robią mu badania: EKG, echo- serca, spirometrię, morfologię. Jutro powtórzą tomografię i chyba bronchoskopię.

Ważne, że robione są badania. Wierzę, że nikt nie podejmie pochopnie jakiejkolwiek decyzji...
  Temat: tessa - komentarze
AdArk

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30145

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-01, 23:58   Temat: tessa - komentarze
Niestety czasami trudno pogodzić wiarę w dobrego, sprawiedliwego i wszechmogącego Boga w zderzeniu z chorobą, cierpieniem i złem, które nas otacza
W chorobie Taty jakoś nie potrafiłem się modlić, teraz też mi to za bardzo nie wychodzi, szkoda pewnie byłoby mi łatwiej
tessa, podobno Bóg daje tyle ile człowiek może udźwignąć. Może faktycznie mój Tato i my nie udźwignęlibyśmy więcej. Z drugiej strony po co w ogóle dawał tę chorobę? Jeżeli dawał...

Bądź silna dla swojego Taty
  Temat: tessa - komentarze
AdArk

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30145

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-01, 23:16   Temat: tessa - komentarze
tessa, nie znajduje słów by Cię wesprzeć, a tak bym chciał. :/pociesza:/
Wiem jedno, nie uciekniemy od samotności, niezrozumienia, oceanu łez, poczucia krzywdy, myśli o przyszłości i tego żalu i strachu, że to wszystko może w jednej chwili się skończyć..

Widzę swojego Tatę, jego strach przed pierwszą chemią... łzy i śmiech, było wszystko.... :-[ :cry:

tessa, Twój Tato żyje!
Jeszcze wszystko może się zdarzyć, nie trać nadziei, musisz ją mięć...dla siebie i dla Taty
  Temat: tessa - komentarze
AdArk

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 30145

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-09-01, 22:31   Temat: tessa - komentarze
tessa,
nie zastanawiaj się nad czasem, który został, to nie ma sensu, to tyko zatruwa myśli...niestety coś o tym wiem.
Mój Tato teoretycznie powinien mieć jeszcze czas, w praktyce przyszła nagła śmierć...

Twoim zadaniem jest być i wspierać Tatę niezależnie od "czasu", "biologii", "przeznaczenia"
Rób wszystko co możesz by pomóc, bo tylko to ma znaczenie.
Pamiętaj ważny jest każdy dzień, nie trzeba ich liczyć..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group