1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Autor Wiadomość
aga.s 



Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Pomogła: 7 razy

 #1  Wysłany: 2010-02-18, 21:56  Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog


Bardzo proszę o pomoc w wyborze lekarza onkologa - chodzi konkretnie o chemioterapię, rak wątroby. Mama jest po operacji - nieudanej, nie udało się wyciąć guza na wątrobie. Pilnie potrzeba jest chemioterapia.
W Łodzi jest tylko jedna przychodnia onkologiczna, w szpitalu im. Kopernika.
Ale jak wybrać lekarza - oczywiście prywatne wizyty.

Bardzo proszę o wskazówki - Łódź, Warszawa także - dojadę wszędzie.
 
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #2  Wysłany: 2010-02-19, 11:37  


Jak dla mnie bez wątpienia najlepszym onkologiem chemioterapeutą w Łodzi jest dr. Dowgier- Witczak - absolutnie fantastyczna osoba(zresztą jednogłośnie polecili nam ją znajomi lekarze). Jest ordynatorem oddziału chemioterapii w Koperniku. Niestety nie przyjmuje państwowo (choć na pewno nie odmówi konsultacji po uprzednim umówieniu się przez sekretariat) Prywatnie przyjmuje w Damedzie na Piotrkowskiej (niestety sa do niej długie kolejki, wiec radzę zarezerwować wizyte czym prędzej).
 
aga.s 



Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Pomogła: 7 razy

 #3  Wysłany: 2010-02-19, 19:31  


Bardzo dziękuję! Od jutra będę dzwonić i się umawiać. Mam nadzieję, że terminy nie są bardzo odległe bo niestety czasu nie mamy...
 
 
aga.s 



Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Pomogła: 7 razy

 #4  Wysłany: 2010-03-10, 09:29  


Czy ma ktoś doświadczenie z poradnią onkologiczną przy szpitalu im. Kopernika w Łodzi?
Czy dysponuje nowym sprzętem? Sam szpital onkologiczny jest dość odpychający, wiadomo, żę lekarze profesjonaliści mogą być w każdej placówce - jednak bez odpowiedniego sprzętu sam potencjał nie wystarczy.
Proszę o opinie....
 
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #5  Wysłany: 2010-03-11, 09:44  


ośrodek łódzki jest chyba uważany za jeden z gorszych niestety. Mam nadzieje, że to się niebawem zmieni, dopiero co kupiono nowy tomograf, a od 2012 bodajże będziemy mieć PET. W czesci szpitala przeprowadzone gruntowny remont i wiem, że p[race remontowe nadal trwają - podsumowując onkologia w Koperniku dostałą naprawdę gigantyczny zastrzykgotówki takze będzie lepiej.

Udało Ci sie skontaktować z dr Dowgier czy znaleźliście innego lekarza?
 
aga.s 



Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Pomogła: 7 razy

 #6  Wysłany: 2010-03-11, 17:35  


Tak, byłam u dr Dowgier, mama jest teraz pod jej opieką. Zleciła jeszcze powtórne badania i 23 marca początek chemii.
Tylko cały ten szpital i poradnia onkologiczna w Koperniku jest mocno przygnębiająca....
Z drugiej strony leczenie w mieście oddalonym o 200 km byłoby bardzo trudne. Sama nie wiem co robić, narazie chyba muszę zaufać dr Dowgier.
 
 
tara 



Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 513
Pomogła: 110 razy

 #7  Wysłany: 2010-03-12, 08:31  


Myslę, że jeśli dr. Dogier prowadzi Twoja mamę to możesz być spokojna. W tym przypadku kwestie estetycze, wygląd szpitala itd sa sprawami drugorzędnymi (choc wiem, że wprowadzają człowieka w kiepski nastrój).
 
aga.s 



Dołączyła: 17 Lut 2010
Posty: 110
Skąd: Pabianice
Pomogła: 7 razy

 #8  Wysłany: 2010-03-12, 09:06  


Bardzo Ci dziekuje. Trochę mnie uspokoiłaś. Dr Dowgier robi bardzo dobre wrażenie, a przede wszytskim działa szybko i konkretnie. Straszne tłumy przychodzą do niej do Szpitala.
 
 
basty40 


Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 1

 #9  Wysłany: 2010-10-21, 13:21  


Może ktoś podpowie, z kim w Łodzi?
Jak na każdego spadło na mnie niespodziewanie. U mojego taty guz przerzutowy w móżdżku, w wątrobie, prawdopodobnie płucu i pierwotny w jelicie grubym. Dzięki znajomościom załatwiłem już radioterapię móżdżku i jesteśmy po trzeciej wizycie (na 10). Nikt nic nie chce mówić, szukam po necie, czytam, dopiero później pytam. Ale i tak czuję się zagubiony. Jest onkolog od radio, jest onkolog od chemio. Potrzebuję takiego, który to wszystko pozbiera, powie co dalej trzeba robić, po prostu porozmawia jak człowiek z człowiekiem.
 
wojtalak 


Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 2

 #10  Wysłany: 2011-08-24, 21:21  


jest w Łodzi spółka PULSMEDICA w której pracuje dr Kalinka Warzocha. to lekarz z którym można porozmawiac i porządnie wszystko tłumaczy
tu jest kontakt:
http://medyczna.info.pl/?id=6353&n=0,0,4,0,0
 
Łukasz Rojek 


Dołączył: 12 Sie 2017
Posty: 1

 #11  Wysłany: 2017-08-12, 14:22  Dr.Dowgier


witam.możecie mi napisać tutaj jeszcze raz namiary na Dr.Dowgiera,gdzie przyjmuje dokładnie nr.telefonu i jakie są koszta wizyt u niego? z góry dziękuję.
 
ezetka 


Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 5

 #12  Wysłany: 2017-08-18, 16:03  


Skoro jesteś gotowa dojeżdżać do Warszawy, to z całego serca polecam Ci Szpital Elbląska. To nowy ośrodek, który dysponuje naprawdę profesjonalnym sprzętem. Mają urządzenia, które pomagają zmniejszyć dawkę szkodliwego promieniowania, na które pacjent jest narażony podczas leczenia. Moim zdaniem dla takiej opieki i takiego wyposażenia warto jechać do Warszawy
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group